USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Спорт

Тишківка. 7 червня. «Громада». У суботу, 4 червня, в Тишківці пройшли два футбольних турніри – благодійний «Разом до Перемоги» та кубок пам’яті Петра Максименка, інформує «Громада».
Тишківка. 7 червня. «Громада». У суботу, 4 червня, в Тишківці пройшли два футбольних турніри –...
Тишківка. 14 лютого. «Громада». У суботу, 12 лютого, у рамках чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги, тишківський «Агротех» переміг соколівський СКІФ – 6:2, інформує «Громада».
Тишківка. 14 лютого. «Громада». У суботу, 12 лютого, у рамках чемпіонату Кіровоградської області з футзалу...
Тишківка. 7 лютого. «Громада». У суботу, 5 лютого, у рамках 11 туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги, тишківський «Агротех» переміг кропивницький «КЗСМ №1» - 10:3, інформує «Громада».
Тишківка. 7 лютого. «Громада». У суботу, 5 лютого, у рамках 11 туру чемпіонату Кіровоградської області...
Тишківка. 28 січня. «Громада». На території Добровеличківської селищної ради розпочалася реконструкція стадіону «Колос», а також вироблено проектно-кошторисну документацію для будівництва спортивного комплексу на місці колишньої церкви, яка знаходиться поруч із стадіоном, інформує «Громада».
Тишківка. 28 січня. «Громада». На території Добровеличківської селищної ради розпочалася реконструкція стадіону «Колос», а також...
Тишківка. 24 січня. «Громада». У суботу, 22 січня, у матчі дев'ятого туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги тишківський «Агротех» впевнено переміг кропивницький «Моноліт» - 7:2, інформує «Громада».
Тишківка. 24 січня. «Громада». У суботу, 22 січня, у матчі дев'ятого туру чемпіонату Кіровоградської області...
Тишківка. 17 січня. «Громада». У суботу, 15 січня, у рамках восьмого туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги, тишківський «Агротех» переміг ФК «Клинці» - 10:3 інформує кореспондент «Громади».
Тишківка. 17 січня. «Громада». У суботу, 15 січня, у рамках восьмого туру чемпіонату Кіровоградської області...
Тишківка. 6 січня. «Громада». Вчора, 5 січня, у матчі п'ятого туру чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги, тишківський «Агротех» переміг кропивницький КЗСМ №1 – 4:0, інформує «Громада».
Тишківка. 6 січня. «Громада». Вчора, 5 січня, у матчі п'ятого туру чемпіонату Кіровоградської області з...
Тишківка. 3 січня. «Громада». В Онуфріївській громаді Кіровоградської області відкрили комунальні тренажерні зали. Про це повідомили на сайті громади, передає «Громада».
Тишківка. 3 січня. «Громада». В Онуфріївській громаді Кіровоградської області відкрили комунальні тренажерні зали. Про це...
Тишківка. 22 листопада. «Громада». У третьому турі чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги тишківський «Агротех» впевнено обіграв кропивницький «Лотос» - 3:0, інформує «Громада». Цей матч, який проходив у спортивному залі кропивницького ПТУ №2, однозначно, мав відвертого фаворита – тишківську команду. Але, попри певну неорганізованість, «Лотос» не виглядав «хлопчиком для биття». Характер у молодих хлопців точно присутній, майстерності не вистачає. Ігрова перевага Коломійця й компанії була явною, але й у воріт Івана Демидова нагод вистачало. Якщо відверто, то грає свою роль не зовсім стандартні параметри майданчика й тут на перший план виходять фізичні дані гравців. Втім, наш голкіпер…
Тишківка. 22 листопада. «Громада». У третьому турі чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги...
Тишківка. 14 листопада. «Громада». У другому турі чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги, тишківський «Агротех» переміг кропивницьку «Кущівку» - 5:4, інформує «Громада».
Тишківка. 14 листопада. «Громада». У другому турі чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої...
ПочатокПопередня1234НаступнаКінець

Суші Джан в Кропивницькому