USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Культура і освіта

Тишківка. 20 березня. "Громада". Верховна Рада підтримала відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки.
Тишківка. 20 березня. "Громада". Верховна Рада підтримала відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки.
Тишківка. 17 березня. "Громада". Незабаром розпочнеться вступна кампанія. Тож у батьків і випускників постає питання: де здобувати вищу освіту. Учні ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" долучилися до онлайн зустрічі, яку організував Добровеличківський центр зайнятості.
Тишківка. 17 березня. "Громада". Незабаром розпочнеться вступна кампанія. Тож у батьків і випускників постає питання: де...
Тишківка. 16 березня. "Громада". Міністерство культури України розробило зміни до порядку виїзду за кордон артистів, митців та журналістів після скандалу із коміком Андрієм Щегелем.
Тишківка. 16 березня. "Громада". Міністерство культури України розробило зміни до порядку виїзду за кордон артистів, митців...
Тишківка. 12 березня. "Громада". Ткаченко анонсував ревізію для перевірки стану рухомого майна Київської лаври.
Тишківка. 12 березня. "Громада". Ткаченко анонсував ревізію для перевірки стану рухомого майна Київської лаври.
Тишківка. 10 березня. "Громада". Протягом тижня в закладах освіти та культури Тишківської громади проходив ряд заходів, присвячених 209-ій річниці від дня народження великого Кобзаря.
Тишківка. 10 березня. "Громада". Протягом тижня в закладах освіти та культури Тишківської громади проходив ряд заходів,...
Тишківка. 7 березня. "Громада". Сьогодні в Гаївській філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" було проведено лінійку на честь пам'яті загиблого в російсько-українській війні Костянтина Миколайовича Золотухіна, що загинув 7 березня 2022 року.
Тишківка. 7 березня. "Громада". Сьогодні в Гаївській філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" було проведено лінійку на честь...
Тишківка. 7 березня. "Громада". Як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть ховатися, яких правил потрібно дотримуватися, якщо побачив міну чи боєприпас: розповідають учням у закладах освіти Тишківської громади.
Тишківка. 7 березня. "Громада". Як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть ховатися, яких правил потрібно...
Тишківка. 4 березня. "Громада". Спорт - запорука здоров'я. Про це не забувають і школярі. Вихователька групи продовженого дня ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" Мирослава Вікторівна Киритів нещодавно провела відкриту годину здоров'я у формі спортивних змагань.
Тишківка. 4 березня. "Громада". Спорт - запорука здоров'я. Про це не забувають і школярі. Вихователька...
Тишківка. 4 березня. "Громада". Учні Тишківської філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" щорічно долучаються до акції "Допоможи птахам взимку". Тож і цей рік не став винятком.
Тишківка. 4 березня. "Громада". Учні Тишківської філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" щорічно долучаються до акції "Допоможи...
Тишківка. 3 березня. "Громада". Сьогодні відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради, в рамках атестації педпрацівників, було здійснено візит до Федорівської філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ".
Тишківка. 3 березня. "Громада". Сьогодні відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому