USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Культура і освіта

Тишківка. 3 жовтня. "Громада". В рамках ТИЖНЯ ВДЯЧНОСТІ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ учні нашої школи на чолі зі своїми наставниками зібрали 307 кг (8 мішків) плодів каштанів для ЗСУ.
Тишківка. 3 жовтня. "Громада". В рамках ТИЖНЯ ВДЯЧНОСТІ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ учні нашої школи на...
Тишківка. 2 жовтня. "Громада". Вчора вся Україна відзначала День Захисників і Захисниць. Ця дата поєднала в собі відвагу, силу і міць наших мужніх воїнів.
Тишківка. 2 жовтня. "Громада". Вчора вся Україна відзначала День Захисників і Захисниць. Ця дата поєднала в...
Тишківка. 27 вересня. "Громада". Цього року в Україні День Захисника і Захисниці відзначатимуть 1 жовтня. В ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" розпочався ТИЖДЕНЬ ВДЯЧНОСТІ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ.
Тишківка. 27 вересня. "Громада". Цього року в Україні День Захисника і Захисниці відзначатимуть 1 жовтня. В...
Тишківка. 22 вересня. "Громада". 22 вересня щорічно в Україні відзначається День партизанської слави. Раніше в це свято згадували в основному партизанів Другої світової війни. Але з 2014 року і по сьогодні багато партизанів з'явилося серед наших сучасників. Ці хоробрі люди протистоять озброєним солдатам на тимчасово окупованих Росією територіях.
Тишківка. 22 вересня. "Громада". 22 вересня щорічно в Україні відзначається День партизанської слави. Раніше в це...
Тишківка. 22 вересня. "Громада". Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І з 2014 року Україна бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
Тишківка. 22 вересня. "Громада". Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має...
Тишківка. 18 вересня. "Громада". З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності, підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти, із 11 по 19 вересня 2023 року в закладах освіти Тишківської громади проходив Тиждень БЖД на тему: "Правила дорожні - корисні для кожного!" (безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану).
Тишківка. 18 вересня. "Громада". З метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань...
Тишківка. 8 вересня. "Громада". В рамках відзначення Всеукраїнського Дня фізкультури і спорту, що відзначається в Україні щороку в другу суботу вересня, на футбольному полі навчального закладу пройшли змагання з мініфутболу, волейболу, перетягування линви та спортивна естафета.
Тишківка. 8 вересня. "Громада". В рамках відзначення Всеукраїнського Дня фізкультури і спорту, що відзначається в...
Тишківка. 5 вересня. "Громада". У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв "Велика родина моя Україна" учасники гуртка "Юний художник" Тишківського Палацу культури здобули перемогу!
Тишківка. 5 вересня. "Громада". У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв "Велика родина моя Україна" учасники гуртка "Юний художник" Тишківського Палацу культури здобули...
Тишківка. 30 серпня. "Громада". У Кропивницькому дітей, які не мають повного переліку щеплень, не пускатимуть у школи й дитсадки. Про це розповіла начальниця міського управління охорони здоров'я Оксана Макарук. За її словами, в Україні розпочали "наздоганяючу" (catch-up) вакцинацію проти кору і чим більше дітей щепиться, тим швидше виробиться колективний імунітет.
Тишківка. 30 серпня. "Громада". У Кропивницькому дітей, які не мають повного переліку щеплень, не пускатимуть у...
Тишківка. 25 серпня. "Громада". Здається, що проблеми доброустрою території опорного закладу "Тишківський ліцей" триватимуть вічність, та подолати їх постійно допомагають наші безвідмовні благодійники.
Тишківка. 25 серпня. "Громада". Здається, що проблеми доброустрою території опорного закладу "Тишківський ліцей" триватимуть вічність, та подолати...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол