USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Культура і освіта

Тишківка. 21 лютого. «Громада». У лютому до Програми життєстійкості долучилися ще 65 громад. Відтак, в Україні працюватиме уже 95 Центрів життєстійкості. Про це повідомляє «Громада» з посиланням на пресслужбу Міністерства соціальної політики.
Тишківка. 21 лютого. «Громада». У лютому до Програми життєстійкості долучилися ще 65 громад. Відтак, в...
Тишківка. 12 лютого. «Громада». Зарплати українських розробників, тестувальників, PM, HR, DevOps, Data Scientists та інших ІТ-спеціалістів суттєво відрізняються. Вони залежать також і від рівня майстерності - Junior, Middle або ж Senior.РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на DOU розповідає, що відомо про зарплати українських розробників, тестувальників та інших спеціалістів ІТ-сфери, передає «Громада».
Тишківка. 12 лютого. «Громада». Зарплати українських розробників, тестувальників, PM, HR, DevOps, Data Scientists та інших...
Тишківка. 6 лютого. «Громада». Вже 23 березня можна буде помандрувати на справжньому паровозі в черговому ретро-турі від Гайворонської вузькоколійки. Про це повідомляє «Громада» з посиланням на «Presspoint».
Тишківка. 6 лютого. «Громада». Вже 23 березня можна буде помандрувати на справжньому паровозі в черговому...
Тишківка. 4 лютого. "Громада". Як і минулого року, замість зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), випускники шкіл України будуть складати національний мультипредметний тест (НМТ). Цьогоріч він включає завдання з чотирьох предметів, які потрібно буде зробити за чотири години. Торік предметів було три, час — три години. Кропивницька психологиня Людмила Калашникова дала поради, як ефективно підготуватись та психологічно налаштуватись на такий екзамен.
Тишківка. 4 лютого. "Громада". Як і минулого року, замість зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), випускники шкіл України...
Тишківка. 4 лютого. "Громада". Чернівецькі митники успішно запобігли незаконному вивезенню археологічних цінностей за межі країни.
Тишківка. 4 лютого. "Громада". Чернівецькі митники успішно запобігли незаконному вивезенню археологічних цінностей за межі країни.
Тишківка. 7 січня. "Громада". Нова хвиля фінальних іспитів і дещо пізніше вступної кампанії 2024 розпочнеться вже за кілька місяців. Тому заклади освіти та інші профільні відомства починають публікувати інформацію про вступ цього року.
Тишківка. 7 січня. "Громада". Нова хвиля фінальних іспитів і дещо пізніше вступної кампанії 2024 розпочнеться вже...
Тишківка. 5 грудня. "Громада". ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" разом із Гаївською філією долучилися до акції "ВОРОГАМ КРИШКА", що організував благодійний фонд ОВЕС
Тишківка. 5 грудня. "Громада". ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" разом із Гаївською філією долучилися до акції "ВОРОГАМ КРИШКА",...
Тишківка. 26 листопада. "Громада". 25 листопада 2023 Україна відзначає 90 річницю Голодомору. Традиційно у цей день будемо вшановувати пам’ять жертв геноциду.
Тишківка. 26 листопада. "Громада". 25 листопада 2023 Україна відзначає 90 річницю Голодомору. Традиційно у цей...
Тишківка. 23 листопада. "Громада". З 13 по 17 листопада в закладах освіти Тишківської громади проходив Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці й вижити завтра..." (пожежна безпека в умовах воєнного стану).
Тишківка. 23 листопада. "Громада". З 13 по 17 листопада в закладах освіти Тишківської громади проходив...
Тишківка. 20 листопада. "Громада". В суботу, 18 листопада, у приміщенні Гаївського сільського клубу відбувся благодійний концерт.
Тишківка. 20 листопада. "Громада". В суботу, 18 листопада, у приміщенні Гаївського сільського клубу відбувся благодійний...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол