USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Культура і освіта

Тишківка. 9 травня. «Громада». Наприкінці квітня 2024 року Верховна Рада ухвалила євроінтеграційний законопроєкт №10177 “Про індивідуальні освітні траєкторії та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті”. Його ухвалення дасть більше свободи студентам вишів в організації процесу навчання, наголосили у МОН.
Тишківка. 9 травня. «Громада». Наприкінці квітня 2024 року Верховна Рада ухвалила євроінтеграційний законопроєкт №10177 “Про...
Тишківка. 25 квітня. «Громада». Питання реформування сфери шкільної освіти і так турбує багатьох батьків. Але з’явилася ще одна думка, згідно з якою у школах необхідно запровадити систему штрафів за прогули та погану поведінку.
Тишківка. 25 квітня. «Громада». Питання реформування сфери шкільної освіти і так турбує багатьох батьків. Але...
Тишківка. 23 квітня. «Громада». Верховна Рада ухвалила закон про запровадження індивідуальних освітніх траєкторій.
Тишківка. 23 квітня. «Громада». Верховна Рада ухвалила закон про запровадження індивідуальних освітніх траєкторій.
Тишківка. 22 квітня. «Громада». У МОН обговорюють скорочення кількості шкільних предметів до 11-12. Ці зміни розвантажать навчальні програми та наблизять українську освіту до загальносвітових стандартів.
Тишківка. 22 квітня. «Громада». У МОН обговорюють скорочення кількості шкільних предметів до 11-12. Ці зміни...
Тишківка. 25 березня. «Громада». Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишніх посадових осіб бухгалтерського відділу Центральноукраїнського державного університету ім.В.Винниченка за фактом скоєння низки злочинів.
Тишківка. 25 березня. «Громада». Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт...
Тишківка. 21 березня. «Громада». Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора філософії / доктора мистецтва у 2024 році. Затверджений наказом № 266 від 06 березня 2024 року, документ визначає основні принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому вступників.
Тишківка. 21 березня. «Громада». Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок прийому на навчання для...
Тишківка. 13 березня. «Громада». Реєстрація на національний мультипредметний тест (НМТ) триватиме з 14 березня до 11 квітня.
Тишківка. 13 березня. «Громада». Реєстрація на національний мультипредметний тест (НМТ) триватиме з 14 березня до...
Тишківка. 12 березня. «Громада». Сьогодні, 12 березня, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в смт Добровеличківка відбулося відкриття поліцейської станції за участі начальника поліції області Романа Козьякова, голови громади Володимира Осієвського, керівництва районного відділу поліції, представників органів місцевого самоврядування.
Тишківка. 12 березня. «Громада». Сьогодні, 12 березня, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в смт...
Тишківка. 8 березня. «Громада».Законопроєкт 8030 від 13.09.2022 про дошкільну освіту може бути прийнятий ВР вже у березні 2024 року. За ним у закладів дошкільної освіти з'явиться більше автономії у прийнятті рішень у різних галузях роботи. Така собі децентралізація у дошкільній освіті.
Тишківка. 8 березня. «Громада».Законопроєкт 8030 від 13.09.2022 про дошкільну освіту може бути прийнятий ВР вже у березні...
Тишківка. 22 лютого. «Громада». Пропонуємо подивитись кращі українські серіали останніх років: від масштабних історичних епопей до емоційних мелодрам і легких молодіжних комедій.
Тишківка. 22 лютого. «Громада». Пропонуємо подивитись кращі українські серіали останніх років: від масштабних історичних епопей...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол