USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Політика

Тишківка. 8 жовтня. "Громада". У проєкт рішення "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою за межами населених пунктів Тишківської ОТГ", цього разу, потрапило 72 особи, інформує "Громада" з посиланням на сайт сільської ради.
Тишківка. 8 жовтня. "Громада". У проєкт рішення "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою...
Тишківка. 6 жовтня. "Громада". Під час проведення 13-ї чергової сесії сільської ради депутати розглянуть нове "Положення про преміювання працівників Тишківської сільської радиоб’єднаної територіальної громади". Про це повідомляє "Громада" з посиланням на сайт сільради.
Тишківка. 6 жовтня. "Громада". Під час проведення 13-ї чергової сесії сільської ради депутати розглянуть нове...
Тишківка. 4 жовтня. “Громада”. У понеділок, 11 жовтня, о 13:00 розпочне роботу чергова 13-та сесія Тишківської сільської ради восьмого скликання. Про це “Громаду” повідомили в апараті сільської ради.
Тишківка. 4 жовтня. “Громада”. У понеділок, 11 жовтня, о 13:00 розпочне роботу чергова 13-та сесія...
Тишківка. 4 жовтня. "Громада". Минулого тижня на сайті Тишківської сільської ради з'явився проєкт комунального підприємства «Благоустрій», інформує "Громада".
Тишківка. 4 жовтня. "Громада". Минулого тижня на сайті Тишківської сільської ради з'явився проєкт комунального підприємства...
Тишківка. 16 вересня. “Громада”. У вівторок, 14 вересня, під час наради голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної з очільниками райдержадміністрацій повідомили, які освітні заклади області мають 100% вакцинованих працівників. Про це повідомляє “Громада” з посиланням на пресслужбу ОДА.
Тишківка. 16 вересня. “Громада”. У вівторок, 14 вересня, під час наради голови Кіровоградської ОДА Марії...
Тишківка. 13 вересня. "Громада". Верховна Рада ухвалила законопроект №5248 щодо одночасного переходу прав на земельну ділянку у зв'язку з переходом прав на об'єкт нерухомого майна, який на ній розташовано. Про це повідомляє кореспондент AgroPolit.com, передає "Громада".
Тишківка. 13 вересня. "Громада". Верховна Рада ухвалила законопроект №5248 щодо одночасного переходу прав на земельну...
Тишківка. 26 серпня. «Громада». У понеділок, 30 серпня, о 13:00 розпочнеться чергове засідання виконавчого комітету Тишківської сільської ради, інформує «Громада».
Тишківка. 26 серпня. «Громада». У понеділок, 30 серпня, о 13:00 розпочнеться чергове засідання виконавчого комітету...
Тишківка. 16 серпня. "Громада". У четвер, 19 серпня, о 13:00 розпочнеться дванадцята позачергова сесія сільської ради. Про це "Громаду" повідомив депутат сільської ради Сергій Завалко.
Тишківка. 16 серпня. "Громада". У четвер, 19 серпня, о 13:00 розпочнеться дванадцята позачергова сесія сільської...
Тишківка. 12 серпня. «Громада». Вчора, 11 серпня, у Добровеличківці, місцеве комунальне підприємство «Нілот» отримало дві нові одиниці техніки – автогідропідйомник та сміттєвоз. Про це повідомляє пресслужба селищної ради, передає «Громада».
Тишківка. 12 серпня. «Громада». Вчора, 11 серпня, у Добровеличківці, місцеве комунальне підприємство «Нілот» отримало дві...
Тишківка. 12 серпня. «Громада». На засіданні Кабінету Міністрів України 11 серпня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину, а також продовження режиму надзвичайної ситуації до 1 жовтня 2021 року, інформує «Громада».
Тишківка. 12 серпня. «Громада». На засіданні Кабінету Міністрів України 11 серпня 2021 року прийнято рішення...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому