USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Політика

Тишківка. 26 травня. «Громада». Виконавчий комітет Тишківської сільської ради створив та затвердив склад комісії по інвентаризації будівель у закладах освіти, культури та охорони здоров’я Тишківської територіальної громади щодо наявності символіки комуністичного (російського) режиму.
Тишківка. 26 травня. «Громада». Виконавчий комітет Тишківської сільської ради створив та затвердив склад комісії по...
Тишківка. 4 травня. «Громада». Завтра, 5 травня, о 13:00 розпочнеться засідання двадцять другої сесії Тишківської сільської ради, інформує «Громада».
Тишківка. 4 травня. «Громада». Завтра, 5 травня, о 13:00 розпочнеться засідання двадцять другої сесії Тишківської...
Тишківка. 8 березня. «Громада». Вчора, 7 березня, у Тишківській територіальній громаді було утворено добровольче формування, головою якого обрано депутата сільської ради, начальника територіальної оборони Тишківської ТГ Сергія Завалка.
Тишківка. 8 березня. «Громада». Вчора, 7 березня, у Тишківській територіальній громаді було утворено добровольче формування,...
Тишківка. 27 лютого. «Громада». Світові лідери не змогли домовитися про відключення Росії від системи банківських платежів SWIFT у рамках третього пакета санкцій проти Росії через її вторгнення до України.
Тишківка. 27 лютого. «Громада». Світові лідери не змогли домовитися про відключення Росії від системи банківських...
Тишківка. 27 лютого. «Громада». Президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян іноземних держав, які прагнуть допомогти Україні у її боротьбі проти російської агресії.
Тишківка. 27 лютого. «Громада». Президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян іноземних держав, які прагнуть...
Тишківка. 25 лютого. «Громада». Володимир Зеленський заявив, що у Київ зайшли диверсійні групи ворога.Про це Глава держави повідомив під час свого звернення, передає «Громада» з посиланням на «Укрінформ».
Тишківка. 25 лютого. «Громада». Володимир Зеленський заявив, що у Київ зайшли диверсійні групи ворога.Про це...
Тишківка. 24 лютого. «Громада». Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про затвердження указу про загальну мобілізацію.
Тишківка. 24 лютого. «Громада». Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про затвердження указу...
Тишківка. 23 лютого. «Громада». Вже сьогодні, 23 лютого, в Україні та зокрема на Кіровоградщині може бути введений режим надзвичайного стану. Верховна Рада має ввечері проголосувати за це рішення РНБО.
Тишківка. 23 лютого. «Громада». Вже сьогодні, 23 лютого, в Україні та зокрема на Кіровоградщині може...
Тишківка. 23 лютого. «Громада». Сьогодні, 23 лютого, у зв’язку з надзвичайним станом в країні та області, у Кіровоградській ОДА створили оперативний штаб.
Тишківка. 23 лютого. «Громада». Сьогодні, 23 лютого, у зв’язку з надзвичайним станом в країні та...
Тишківка. 23 лютого. «Громада». Батальйон територіальної оборони Новоукраїнського району запрошує на службу в територіальному резерві Збройних Сил України.
Тишківка. 23 лютого. «Громада». Батальйон територіальної оборони Новоукраїнського району запрошує на службу в територіальному резерві...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець

Суші Джан в Кропивницькому