USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Lite

Тишківка. 4 жовтня. "Громада". Фахівець нагадала, що при інсульті у людини спостерігається втрата здатності говорити або розуміти сенс мови інших людей. Також можуть бути присутніми такі ознаки, як сплутаність свідомості, сильний головний біль.
Тишківка. 4 жовтня. "Громада". Фахівець нагадала, що при інсульті у людини спостерігається втрата здатності говорити або...
Тишківка. 28 серпня. "Громада". На території кіровоградської області у період з 28 серпня по 1 вересня прогнозують мінливу хмарність. Лише 29 та 30 серпня невеликі дощі. Про це розповіла працівниця обласного центру з гідрометеорології Валентина Лазарева.
Тишківка. 28 серпня. "Громада". На території кіровоградської області у період з 28 серпня по 1 вересня...
Тишківка. 11 серпня. "Громада". Запаси до холодної зими потрібно робити вже зараз.
Тишківка. 11 серпня. "Громада". Запаси до холодної зими потрібно робити вже зараз.
Тишківка. 8 серпня. "Громада". На Кіровоградщині за два останні дні збільшилась кількість звернень за допомогою в обласний центр екстреної медичної допомоги. Вперше в регіоні зафіксували випади сонячних та теплових ударів, розповів керівник центру Олександр Ярошенко. Вважає, це пов’язано зі спекою у ці дні.
Тишківка. 8 серпня. "Громада". На Кіровоградщині за два останні дні збільшилась кількість звернень за допомогою в...
Тишківка. 1 серпня. "Громада". У перший день серпня в Україні буде тепло та температура повітря підніметься до +32°. Проте, місцями дощитиме.
Тишківка. 1 серпня. "Громада". У перший день серпня в Україні буде тепло та температура повітря підніметься...
Тишківка. 15 липня. "Громада". У Ощадбанку повідомили, що тепер клієнтам доступне поповнення карт готівкою без комісії у всіх терміналах EasyPay. Зробити це можна буде у всіх терміналах EasyPay до 30 тисячі гривень.
Тишківка. 15 липня. "Громада". У Ощадбанку повідомили, що тепер клієнтам доступне поповнення карт готівкою...
Тишківка. 9 липня. "Громада". В літню спеку вкрай важливо вживати заходи, щоб протистояти критично високій температурі.
Тишківка. 9 липня. "Громада". В літню спеку вкрай важливо вживати заходи, щоб протистояти критично високій температурі.
Тишківка. 8 липня. "Громада". Правила дорожнього руху в Україні містять пряму заборону на розмови мобільним телефоном за кермом, адже водії, які не дотримуються цього правила, наражають на небезпеку не тільки себе, але й інших учасників руху.
Тишківка. 8 липня. "Громада". Правила дорожнього руху в Україні містять пряму заборону на розмови мобільним телефоном за кермом,...
Тишківка. 5 липня. "Громада". Згідно з інформацією, в Україні мають намір посилити штрафи й покарання тим водіям, які втратили посвідчення водія рішенням суду, проте продовжують сідати за кермо і керувати транспортним засобом.
Тишківка. 5 липня. "Громада". Згідно з інформацією, в Україні мають намір посилити штрафи й покарання тим водіям, які...
Тишківка. 3 липня. "Громада". У понеділок, 3 липня, у Кіровоградській області прогнозують грозу й короткочасний дощ. Також дощитиме 6 і 7 липня. Про це розповіла працівниця обласного центру з гідрометеорології Валентина Лазарева.
Тишківка. 3 липня. "Громада". У понеділок, 3 липня, у Кіровоградській області прогнозують грозу й короткочасний дощ....
ПочатокПопередня1234НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол