USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Lite

Тишківка. 19 лютого. "Громада". Wi-Fi роутер вже давно став незамінною річчю в домашньому побуті. Він роздає інтернет, без якого складно уявити будні та вихідні сучасної людини. Названі місця, де не можна ставити пристрій – сигнал надходитиме гірше через перебої, або з’єднання буде відсутнє.
Тишківка. 19 лютого. "Громада". Wi-Fi роутер вже давно став незамінною річчю в домашньому побуті. Він роздає...
Тишківка. 8 лютого. "Громада". У недавньому дослідженні вивчається зв'язок між вживанням алкоголю та ризиком розвитку деменції, а також зміни у характері вживання алкоголю. Результати можуть допомогти сформувати рекомендації щодо здоров'я щодо вживання алкоголю.
Тишківка. 8 лютого. "Громада". У недавньому дослідженні вивчається зв'язок між вживанням алкоголю та ризиком розвитку деменції,...
Тишківка. 6 лютого. "Громада". В Україні з’явилося масло, від якого споживачам краще триматися подалі. Це фальсифікат, замаскований під масло відомого бренду «Апрель». Українцям розповіли, як відрізнити підробку?
Тишківка. 6 лютого. "Громада". В Україні з’явилося масло, від якого споживачам краще триматися подалі. Це фальсифікат, замаскований...
Тишківка. 30 грудня. "Громада". За їзду без техогляду в Україні передбачається штраф у 17 тисяч гривень, але це правило не стосується деяких категорій транспортних засобів.
Тишківка. 30 грудня. "Громада". За їзду без техогляду в Україні передбачається штраф у 17 тисяч гривень,...
Тишківка. 23 грудня. "Громада". Група вчених із Токійського національного центру глобальної охорони здоров'я та медицини виявила, що кава несе приховану загрозу для людей із артеріальним тиском понад 180/100 мм рт. ст. Дослідження показують, що люди з таким артеріальним тиском удвічі частіше помирають від серцевих захворювань, якщо випивають дві та більше чашок кави протягом дня.
Тишківка. 23 грудня. "Громада". Група вчених із Токійського національного центру глобальної охорони здоров'я та медицини виявила,...
Тишківка. 17 грудня. "Громада". У той час, коли через обстріл росіян електрика з’являється в будинках українців зрідка і заряджати телефон виходить тільки в цей недовгий годинник, багато хто запитує: а чи безпечно по кілька разів на день ставити гаджет на зарядку? Можливо, це зашкодить батарею, зменшить термін автономної роботи на одному заряді та зіпсує телефон?
Тишківка. 17 грудня. "Громада". У той час, коли через обстріл росіян електрика з’являється в будинках українців...
Тишківка. 14 грудня. "Громада". Вчені виявили, що зловживання алкоголем може призвести до порушення серцевого ритму, що з часом може мати негативні наслідки для всієї серцево-судинної системи.
Тишківка. 14 грудня. "Громада". Вчені виявили, що зловживання алкоголем може призвести до порушення серцевого ритму, що...
Тишківка. 13 грудня. "Громада". Європейський Союз встановив 28 грудня 2024 року граничним терміном переходу виробників смартфонів на спільний для всіх зарядний кабель USB Type-C.
Тишківка. 13 грудня. "Громада". Європейський Союз встановив 28 грудня 2024 року граничним терміном переходу виробників смартфонів...
Тишківка. 9 грудня. "Громада". У домашніх умовах можна застосувати перевірений метод замість дорогих засобів, щоб врятувати взуття від дощу та мокрого снігу. Для цього треба лише фен та безбарвна свічка.
Тишківка. 9 грудня. "Громада". У домашніх умовах можна застосувати перевірений метод замість дорогих засобів, щоб...
Тишківка. 8 грудня. "Громада". Як автомобіліст-початківець, так і досвідчений водій завжди повинні пам’ятати основні правила водіння в умовах снігопаду, щоб не втратити керування автомобілем і не спровокувати дорожньо-транспортну пригоду (ДТП).
Тишківка. 8 грудня. "Громада". Як автомобіліст-початківець, так і досвідчений водій завжди повинні пам’ятати основні правила водіння...
ПочатокПопередня12НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому