USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Новини

Тишківка. 6 грудня. "Громада". З Днем Збройних Сил України!
Тишківка. 6 грудня. "Громада". З Днем Збройних Сил України!
Тишківка.6 грудня. "Громада". У ході російської ракетної атаки в Україні 5 грудня впала ракета на території Молдови.
Тишківка.6 грудня. "Громада". У ході російської ракетної атаки в Україні 5 грудня впала ракета на території...

Ціна на кукурудзу

Тишківка. 6 грудня. "Громада". Стало відомо, як змінилися ціни на кукурудзу.
Тишківка. 6 грудня. "Громада". Стало відомо, як змінилися ціни на кукурудзу.
Тишківка. 6 грудня. "Громада". Вибухи на двох стратегічних аеродромах у Росії, що відбулися 5 грудня, можуть зірвати кампанію Кремля щодо завдання масованих ракетних ударів по об'єктах інфраструктури та енергомереж України.
Тишківка. 6 грудня. "Громада". Вибухи на двох стратегічних аеродромах у Росії, що відбулися 5 грудня, можуть...
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятого у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та...
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Відповідно до плану роботи Тишківської філії ОЗ «Тишківський ліцей» на 2022/2023 навчальний рік проведено тиждень асистента вчителя, який проходив з 28.11.2022р. по 02.12.2022р., під девізом «Мій заклад відкритий для всіх».
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Відповідно до плану роботи Тишківської філії ОЗ «Тишківський ліцей» на 2022/2023 навчальний...
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що необхідно зберігати прямий контакт із главою кремля володимиром путіним, який розв'язав війну в Україні, щоб мати можливість вплинути на нього. Він наголосив, що найгірше для російського диктатора – це ізоляція.
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що необхідно зберігати прямий контакт із главою...
Тишківка. 5 грудня. "Грудня". Нідерландські слідчі регулярно фіксують воєнні злочини росіян в Україні.
Тишківка. 5 грудня. "Грудня". Нідерландські слідчі регулярно фіксують воєнні злочини росіян в Україні.
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Індекс цін на деякі продукті в Україні за листопад зріс. Зокрема йдеться про олію, цукор та сіль.
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Індекс цін на деякі продукті в Україні за листопад зріс. Зокрема йдеться...
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Сьогодні, 5 грудня, в усьому світі відзначають День волонтера, або Міжнародний день добровольців в ім'я економічного та соціального розвитку.
Тишківка. 5 грудня. "Громада". Сьогодні, 5 грудня, в усьому світі відзначають День волонтера, або Міжнародний...

Тишківка. 01 листопада «Громада». Туман та нічні заморозки: якою буде погода в Україні 1 листопада 

В Україні 1 листопада, опадів не очікується. Проте у західних областях вранці та вночі можливий туман. За даними синоптиків, в усіх регіонах сухо, але з мінливою хмарністю. Дощів не прогнозується. Жителів західних областей попереджають про туман. Вітер північно-західний (в західних областях - південний), 3-8 м/с. Вночі у деяких областях можливі заморозки до 2-3 градусів. Проте на заході та в Одеській області у нічний період +3 +8 градусів. Вдень температура повітря в середньому +7 +12 градусів. У південно-західних регіонах до +13 +18 градусів, а на Прикарпатті до +20 градусів.
Про це повідомляє https://www.rbc.ua/rus/news-Україна з посиланням на Укргідрометцентр у https://www.facebook.com/UkrHMC/posts/pfbid02YXSDu91rG1VGSmmkySgoHEW5t43aRdQFqgkS7KwVGPUHQzMm7EUXgyiAa7o82AGFl

 

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому