USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Агроновини

Тишківка. 4 жовтня. "Громада". Внутрішні ціни на соняшник стабілізувалися на тлі альтернативи збуту олійної на ринках Європи. Про це повідомляють аналітики Spike Brokers.
Тишківка. 4 жовтня. "Громада". Внутрішні ціни на соняшник стабілізувалися на тлі альтернативи збуту олійної на ринках...
Тишківка. 3 жовтня. "Громада". На Кіровоградщині аграрії не продають зібраний врожай, бо не влаштовує ціна. Вона вдвічі менша за минулорічну. До прикладу, тонну соняшника до повномасштабного вторгнення продавали за 26 тисяч гривень. Цьогоріч – за 11.
Тишківка. 3 жовтня. "Громада". На Кіровоградщині аграрії не продають зібраний врожай, бо не влаштовує ціна. Вона...
Тишківка. 27 вересня. "Громада". Україні потрібно допомагати до кінця війни, і саме тому Румунія вважає прийнятним запропонований варіант ліцензування експорту та імпорту української агропродукції.
Тишківка. 27 вересня. "Громада". Україні потрібно допомагати до кінця війни, і саме тому Румунія вважає прийнятним...
Тишківка. 26 вересня. "Громада". Аграріям Кіровоградщини в інституті сільського господарства радять сіяти озиму пшеницю у вересні замість серпня та обирати посухостійкі сорти. Щороку строки початку сівби озимої пшениці зміщуються. Нині в області озиму пшеницю посіяли 23% господарств.
Тишківка. 26 вересня. "Громада". Аграріям Кіровоградщини в інституті сільського господарства радять сіяти озиму пшеницю у вересні...
Тишківка. 17 вересня. "Громада". Українські супермаркети змінили цінники на деякі продукти у вересні. У той час як крупи, яйця та деякі овочі подешевшали, вартість цукру, солі, зросла. Де українці можуть дешевше купити ці продукти, порівняємо на сайті Мінфіну.
Тишківка. 17 вересня. "Громада". Українські супермаркети змінили цінники на деякі продукти у вересні. У той час...
Тишківка. 14 вересня. "Громада". Поки невідомо, на який термін пропонується продовжити заборони на імпорт зерна з України, - до кінця року, або на більш короткий термін.
Тишківка. 14 вересня. "Громада". Поки невідомо, на який термін пропонується продовжити заборони на імпорт зерна...
Тишківка. 7 вересня. "Громада". Більшість країн Євросоюзу виступили проти продовження заборони імпорту української сільськогосподарської продукції після 15 вересня.
Тишківка. 7 вересня. "Громада". Більшість країн Євросоюзу виступили проти продовження заборони імпорту української сільськогосподарської продукції після...
Тишківка. 4 вересня. "Громада". Наскільки справдилися весняні прогнози 2023 року щодо площ посівів цукрових буряків, про готовність цукрових заводів до сезону цукроваріння та про експортний потенціал цукру розповів в. о. голови правління Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор» Назар Михайловин.
Тишківка. 4 вересня. "Громада". Наскільки справдилися весняні прогнози 2023 року щодо площ посівів цукрових буряків, про...
Тишківка. 28 серпня. "Громада". Згідно з оперативними даними Державної митної служби, станом на 25 серпня з початку 2023/24 МР Україна експортувала 4,032 млн тонн зернових і зернобобових культур, з яких 1,758 млн тонн було відвантажено в поточному місяці, повідомила пресслужба Мінагрополітики України.
Тишківка. 28 серпня. "Громада". Згідно з оперативними даними Державної митної служби, станом на 25 серпня з...
Тишківка. 25 серпня. "Громада". Українські борошномели все частіше повідомляють про низьку якість пшениці нового врожаю.
Тишківка. 25 серпня. "Громада". Українські борошномели все частіше повідомляють про низьку якість пшениці нового врожаю.
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол