USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Агроновини

Тишківка. 21 лютого. «Громада». Хто буде сіяти, а потім збирати врожай, знову сіяти й збирати? Так говорять аграрії, коли йдеться про нові умови мобілізації. І хоча агросектор — серед критичних галузей функціонування економіки країни, проблем від цього не менше. У деяких компаніях підтверджують, що вже мають бронювання працівників, які забезпечують повний цикл виробництва, проте їх критично мало. Про це пише профільний сайт «AgroPortal.ua», передає «Громада».
Тишківка. 21 лютого. «Громада». Хто буде сіяти, а потім збирати врожай, знову сіяти й збирати?...
Тишківка. 20 лютого. «Громада». Польські аграрії почали акції протесту по всій території країни з блокуванням доріг і пунктів пропуску на кордоні з Україною. Про це повідомляє RMF24, передає «Громада».
Тишківка. 20 лютого. «Громада». Польські аграрії почали акції протесту по всій території країни з блокуванням...
Тишківка. 15 лютого. "Громада". Відповідно до частини 3 статті 131 ЗК України земельні ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності можуть бути відчужені лише за договорами купівлі-продажу, дарування, довічного утримання, спадкового договору, міни, шляхом внесення до статутного (складеного) капіталу чи шляхом звернення стягнення на них.
Тишківка. 15 лютого. "Громада". Відповідно до частини 3 статті 131 ЗК України земельні ділянки сільськогосподарського призначення...
Тишківка. 3 лютого. "Громада". В Україні з 1 лютого набули чинності нові правила експорту агропродукції до деяких країн Європейського Союзу, згідно з якими за їх порушення експортерів позбавлятимуть права верифікації.
Тишківка. 3 лютого. "Громада". В Україні з 1 лютого набули чинності нові правила експорту агропродукції до...
Тишківка. 20 січня. "Громада". Польща збереже ембарго на імпорт українського зерна доти, доки Європейська комісія не розробить дієві механізми захисту польського ринку. Про це заявив заступник глави Міністерства сільського господарства і розвитку села Стефан Краєвський.
Тишківка. 20 січня. "Громада". Польща збереже ембарго на імпорт українського зерна доти, доки Європейська комісія не...
Тишківка. 19 січня. "Громада". Рік почався з традиційного затишшя на ринку свіжих молокопродуктів. Проте з середини січня продажі знову активізуються.
Тишківка. 19 січня. "Громада". Рік почався з традиційного затишшя на ринку свіжих молокопродуктів. Проте з середини січня продажі...
Тишківка. 7 січня. "Громада". Для користувачів Державного аграрного реєстру (ДАР) стала доступна нова функція — заповнення та подання електронної звітності до органів статистики.
Тишківка. 7 січня. "Громада". Для користувачів Державного аграрного реєстру (ДАР) стала доступна нова функція — заповнення...
Тишківка. 4 січня. "Громада". Минулого року сапери обстежили 274 000 га сільськогосподарських земель, 208 000 га вже передано у використання аграріям, повідомила перший віцепремʼєр – міністр економіки Юлія Свириденко.
Тишківка. 4 січня. "Громада". Минулого року сапери обстежили 274 000 га сільськогосподарських земель, 208 000 га...
Тишківка. 30 грудня. "Громада". Міністерство сільського господарства США (USDA) прогнозує виробництво яблук в Україні у 2023/24 МР на рівні минулого року — 1,279 млн т.
Тишківка. 30 грудня. "Громада". Міністерство сільського господарства США (USDA) прогнозує виробництво яблук в Україні у 2023/24 МР на...
Тишківка. 28 грудня. "Громада". Постраждалі від суттєвого зростання ціни на молочну сировину, виробники свіжих молочних продуктів намагаються хоч і поступово, але збільшувати ціни на свою продукцію.
Тишківка. 28 грудня. "Громада". Постраждалі від суттєвого зростання ціни на молочну сировину, виробники свіжих молочних продуктів...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол