USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Агроновини

Тишківка. 22 травня. «Громада». Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин".
Тишківка. 22 травня. «Громада». Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів...
Тишківка. 29 квітня. «Громада». У поточному році в Україні будуть відновлені бюджетні дотації для фермерів на землю та за утримання великої рогатої худоби (ВРХ), кіз і овець.
Тишківка. 29 квітня. «Громада». У поточному році в Україні будуть відновлені бюджетні дотації для фермерів...
Тишківка. 16 квітня. «Громада». Технології вирощування бавовника в Україні та можливість забезпечення насіннєвим матеріалом фермерів обговорили на семінарі «Вирощування нішевих культур» під головуванням першого заступника Міністра агрополітики Тараса Висоцького.
Тишківка. 16 квітня. «Громада». Технології вирощування бавовника в Україні та можливість забезпечення насіннєвим матеріалом фермерів...
Тишківка. 27 березня. «Громада». На свинофермі ТОВ «Агрофірма «Світанок» виявили африканську чуму. У приватному господарстві умертвлять понад 400 свиней.
Тишківка. 27 березня. «Громада». На свинофермі ТОВ «Агрофірма «Світанок» виявили африканську чуму. У приватному господарстві...
Тишківка. 4 березня. «Громада». У грудні минулого року вартість землі становила 37 тис. грн/га, а вже у січні 2024 року - 41,9 тис. грн/га, що еквівалентно зростанню на 13,3%. Про це йдеться у звіті Київська школа економіки (KSE). Тобто, у січні 2024 року ціни на сільгоспземлі значно зросли, якщо порівнювати з попереднім місяцем. Ціни на товарні землі також суттєво підстрибнули - на 7,8%, з 39,3 тис. грн/га до 42,4 тис. грн/га. Про це повідомляє «Сільський господар», передає «Громада».
Тишківка. 4 березня. «Громада». У грудні минулого року вартість землі становила 37 тис. грн/га, а...
Тишківка. 2 березня. «Громада». Польські фермери зрозуміли, що їхній протест на кордоні з Україною використовують російські спецслужби. Про це повідомив заступник Міністра економіки України Тарас Качка в ефірі «Ми-Україна», інформує «Громада».
Тишківка. 2 березня. «Громада». Польські фермери зрозуміли, що їхній протест на кордоні з Україною використовують...
Тишківка. 21 лютого. «Громада». Хто буде сіяти, а потім збирати врожай, знову сіяти й збирати? Так говорять аграрії, коли йдеться про нові умови мобілізації. І хоча агросектор — серед критичних галузей функціонування економіки країни, проблем від цього не менше. У деяких компаніях підтверджують, що вже мають бронювання працівників, які забезпечують повний цикл виробництва, проте їх критично мало. Про це пише профільний сайт «AgroPortal.ua», передає «Громада».
Тишківка. 21 лютого. «Громада». Хто буде сіяти, а потім збирати врожай, знову сіяти й збирати?...
Тишківка. 20 лютого. «Громада». Польські аграрії почали акції протесту по всій території країни з блокуванням доріг і пунктів пропуску на кордоні з Україною. Про це повідомляє RMF24, передає «Громада».
Тишківка. 20 лютого. «Громада». Польські аграрії почали акції протесту по всій території країни з блокуванням...
Тишківка. 15 лютого. "Громада". Відповідно до частини 3 статті 131 ЗК України земельні ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності можуть бути відчужені лише за договорами купівлі-продажу, дарування, довічного утримання, спадкового договору, міни, шляхом внесення до статутного (складеного) капіталу чи шляхом звернення стягнення на них.
Тишківка. 15 лютого. "Громада". Відповідно до частини 3 статті 131 ЗК України земельні ділянки сільськогосподарського призначення...
Тишківка. 3 лютого. "Громада". В Україні з 1 лютого набули чинності нові правила експорту агропродукції до деяких країн Європейського Союзу, згідно з якими за їх порушення експортерів позбавлятимуть права верифікації.
Тишківка. 3 лютого. "Громада". В Україні з 1 лютого набули чинності нові правила експорту агропродукції до...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол