USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Війна

Тишківка. 20 березня. "Громада". Темпи та перспективи поточних наступальних операцій Росії свідчать про те, що увесь весняний наступ окупантів наближається до кульмінації. Україна отримує шанс відновити ініціативу та розпочати контрнаступ на критичних ділянках лінії фронту, тоді як у провоєнній спільності РФ зростають побоювання такого наступу ЗСУ.
Тишківка. 20 березня. "Громада". Темпи та перспективи поточних наступальних операцій Росії свідчать про те, що увесь...
Тишківка. 19 березня. "Громада". Президент Росії Володимир Путін, на арешт якого виданий міжнародний ордер, прибув до тимчасово окупованого Маріуполя. Про це повідомляє пропагандистське інформаційне агентство ТАСС.
Тишківка. 19 березня. "Громада". Президент Росії Володимир Путін, на арешт якого виданий міжнародний ордер, прибув до...
Тишківка. 19 березня. "Громада". В акваторії нараховують 16 "Калібрів".
Тишківка. 19 березня. "Громада". В акваторії нараховують 16 "Калібрів".
Тишківка. 17 березня. "Громада". Міноборони Бельгії має намір передати 240 військових вантажівок для Збройних сил України.
Тишківка. 17 березня. "Громада". Міноборони Бельгії має намір передати 240 військових вантажівок для Збройних сил України.
Тишківка. 16 березня. "Громада". Від початку повномасштабного вторгнення Росія завдала по території України майже 5 тис. ракетних і 3,5 тис. авіаційних ударів. Про це заявив перший секретар Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні Данило Кубай під час засідання Форуму з безпекового співробітництва.
Тишківка. 16 березня. "Громада". Від початку повномасштабного вторгнення Росія завдала по території України майже 5 тис....
Тишківка. 15 березня. "Громада". Інцидент над Чорним морем, під час якого російський винищувач Су-27 намагався перехопити американський БПЛА MQ-9 Reaper, свідчить про те, що путін прагне розширити "зону конфлікту" та йде ва-банк.
Тишківка. 15 березня. "Громада". Інцидент над Чорним морем, під час якого російський винищувач Су-27 намагався перехопити...
Тишківка. 14 березня."Громада". Станом на 14 березня на бойовому чергуванні РФ у Чорному морі перебуває 1 носій крилатих ракет "Калібр".
Тишківка. 14 березня."Громада". Станом на 14 березня на бойовому чергуванні РФ у Чорному морі перебуває 1...
Тишківка. 11 березня. "Громада". Командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський прибув до Бахмута та зазначив, що український контрнаступ "вже не за горами".
Тишківка. 11 березня. "Громада". Командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський прибув до Бахмута та зазначив,...
Тишківка. 10 березня. "Громада". Журналісти повідомили, що до України прибула нарешті перша обіцяна система ППО Patriot. Американська установка дозволить ефективніше захищати небо над нашою державою від ворожих ракет.
Тишківка. 10 березня. "Громада". Журналісти повідомили, що до України прибула нарешті перша обіцяна система ППО Patriot....
Тишківка. 9 березня. "Громада". У МАГАТЕ заявили про необхідність взяти зобов’язання щодо безпеки Запорізької АЕС після знеструмлення станції через російські обстріли 9 березня.
Тишківка. 9 березня. "Громада". У МАГАТЕ заявили про необхідність взяти зобов’язання щодо безпеки Запорізької АЕС після...
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол

Суші в Кропивницькому