USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Тишківка. 16 червня. «Громада». Завтра, 17 червня, під час сесії сільради, депутати голосуватимуть за надання дозволу громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення ОСГ. Про це інформує «Громада» з посиланням на сайт сільської ради.
Категорія: Політика
Тишківка. 8 червня. «Громада». Сьогодні, 8 червня, на території Тишківської ОТГ відбулися спортивні змагання, в рамках фізкультурно-оздоровчого заходу  «Рух – це здорово!», інформує «Громада».
Категорія: Спорт
Тишківка. 7 червня. «Громада». Сьогодні, 7 червня, у адміністрації Тишківської сільської ради був зареєстрований проєкт рішення «Про скасування рішення Тишківської сільської ради третьої сесії восьмого скликання від 18 грудня 2020 року №99», у якому пропонується скасувати надбавки та премії  голові громади Івану Завалку, інформує кореспондент «Громади».
Категорія: Політика
Тишківка. 4 червня. "Громада". Вчора, 3 червня, стало відомо, що питання, щодо розміщення дорожніх знаків біля Тишківської філії опорного закладу "Тишківський ліцей", буде розглядатися на найближчому засіданні Тишківської сільської ради. Про це у зверненні до директорки навчального закладу повідомила виконуюча обов'язку начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради Оксана Поліщук, інформує "Громада".
Категорія: Політика
Тишківка. 20 травня. "Громада". Протягом ІІ етапу «Освітній марафон», який тривав з 10 по 20 травня команда знавців правил дорожнього руху #0467 Тишківської філії опорного закладу «ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» організувала для школярів закладу локальні навчання із тем, які були запропоновані організаторами змагань. Про це йдеться на сторінці закладу в Facebook, інформує "Громада". 
Категорія: Культура і освіта
Тишківка. 23 квітня. "Громада". Протягом п'яти навчальних днів у опорному закладі "Тишківський ліцей" проходили природоохоронні челенджі “Турботу прояви - планету збережи” та «Прибери планету», які покликані навчити дітей бережливо відноситися до природи. Про це "Громаді" розповіла педагог-організатор навчального закладу Ольга Мороз. 
Категорія: Культура і освіта
П'ятниця, 23 квітня 2021 01:27

У Тишківці горіло сміттєзвалище

Тишківка. 23 квітня. "Громада". Вчора, 22 квітня, вогнеборці Тишківської місцевої пожежної охорони загасили полум'я на сміттєзвалищі, що неподалік від будівель ТОВ "СВК Україна". Про це йдеться на офіційній сторінці відомства в Facebook, інформує "Громада". 
Категорія: Суспільство
Тишківка. 22 квітня. "Громада". Після ухвалення законопроєкту №2194, який можна назвати новою українською земельною Конституцією, ОТГ стануть повноцінними господарями своєї землі. Але мало отримати права та можливості, потрібно розуміти, як ними ефективно скористатися. Це стосується і керівників громад, і мешканців. Про це на своїй сторінці у Facebook  розповів міністр аграрної політики України Роман Лещенко, інформує "Громада". 
Категорія: Агроновини

Суші Джан в Кропивницькому