USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Тишківська ТГ

Тишківка. 26 травня. "Громада". Вже кілька років поспіль наша громада мріяла про те, щоб на території був свій поліцейський. Нарешті мрія втілилася в реальність.
Тишківка. 26 травня. "Громада". Вже кілька років поспіль наша громада мріяла про те, щоб на території...
Тишківка. 25 травня. "Громада". 11 травня 2023 року відбулася зустрічі із керівниками центрів компактного поселення внутрішньо переміщених осіб для обміну між ними досвідом.
Тишківка. 25 травня. "Громада". 11 травня 2023 року відбулася зустрічі із керівниками центрів компактного поселення внутрішньо...
Тишківка. 10 травня. "Громада". Шановні жителі громади! Збір необхідних речей для воїнів, що прямуватимуть наступного тижня в напрямку Бахмута, здійснюватиметься у приміщенні Тишківської сільської ради і триватиме до кінця тижня.
Тишківка. 10 травня. "Громада". Шановні жителі громади! Збір необхідних речей для воїнів, що прямуватимуть наступного тижня...

ОГОЛОШЕННЯ!

Тишківка. 10 травня. "Громада". Увага! На території громади проводяться обприскування полів.
Тишківка. 10 травня. "Громада". Увага! На території громади проводяться обприскування полів.

Робочий візит

Тишківка. 9 травня. "Громада". 09 травня 2023 року з робочим візитом радниками патронатної служби апарату Кіровоградської обласної військової адміністрації Галиною Пастух та Людмилою Поліщук відвідано місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в с. Дружелюбівка Добровеличківської територіальної громади та Тишківську громаду Новоукраїнського району.
Тишківка. 9 травня. "Громада". 09 травня 2023 року з робочим візитом радниками патронатної служби апарату Кіровоградської...
Тишківка. 8 травня. "Громада". Сьогодні на території Тишківської громади вшановували пам'ять загиблих у часи Другої світової війни та воїнів, що полягли з 2014 року в російсько-українській війні.
Тишківка. 8 травня. "Громада". Сьогодні на території Тишківської громади вшановували пам'ять загиблих у часи Другої...
Тишківка. 5 травня. "Громада". 11 травня 2023 року у приміщенні Тишківської сільської ради відбудеться тридцять третя сесія Тишківської сільської ради.
Тишківка. 5 травня. "Громада". 11 травня 2023 року у приміщенні Тишківської сільської ради відбудеться тридцять третя...
Тишківка. 4 травня. "Громада". Сьогодні працівниками Тишківської МПК було врятовано кішку, яка потрапила в закинуту криницю глибиною 10 метрів.
Тишківка. 4 травня. "Громада". Сьогодні працівниками Тишківської МПК було врятовано кішку, яка потрапила в закинуту криницю...
Тишківка. 25 квітня. "Громада". 27 квітня 2023 року в приміщенні Тишківської сільської ради відбудеться засідання виконкому.
Тишківка. 25 квітня. "Громада". 27 квітня 2023 року в приміщенні Тишківської сільської ради відбудеться засідання...
Тишківка. 7 квітня. "Громада". Шановні жителі Тишківської громади! Щиро вітаємо вас із Благовіщенням! Нехай Пресвята Богородиця оберігає вас і ваших близьких. Нехай молитви ваші будуть почуті. Бажаємо душевного тепла і спокою. Нехай у вашому житті живуть мир і спокій, а помисли будуть чисті. Найскорішої нам Перемоги! Слава Богу! Слава Україні і її Героям!
Тишківка. 7 квітня. "Громада". Шановні жителі Тишківської громади! Щиро вітаємо вас із Благовіщенням! Нехай Пресвята...
ПочатокПопередня1234НаступнаКінець
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол