USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 02 березня 2024 21:58

Польські фермери зрозуміли, що їхній протест використовують спецслужби рф, - Мінекономіки

Тишківка. 2 березня. «Громада». Польські фермери зрозуміли, що їхній протест на кордоні з Україною використовують російські спецслужби. Про це повідомив заступник Міністра економіки України Тарас Качка в ефірі «Ми-Україна», інформує «Громада».

«Дуже добре те, що самі фермери зрозуміли, що їхні протести використовують політики радикальні і російські спецслужби, які намагаються створити враження міжнаціональної ворожнечі між українцями і поляками. Вже у ЗМІ з’явилося, що самі лідери протестів говорять про те, що ними користуються ті, хто інсценізує всі ці «розсипання». Добре, що є усвідомлення цього ризику. Польський уряд розслідує усі ці випадки», - пояснив він.

За словами Качки, завдяки українським дипломатам у переговорах з польським урядом та протестувальники, самі вимоги польських фермерів стають раціональнішими.

«Польський уряд зрозумів і зумів переконати фермерів, що у таких продуктах як пшениця, польські фермери конкурують не з українською, а російською. І не на території Польщі, а в регіоні», - заявив Качка.

Крім того, заступник міністра зауважив, що блокада є шкідливою для Польщі ще більше, ніж для України.
Водночас, Польща веде переговори з Україною щодо повного закриття кордонів для торгівлі товарами. Про це повідомив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск. Проте зазначається, що це рішення буде тимчасовим.

 

Переглянуто 227 разiв
Категорія: Агроновини
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол