USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 24 лютого 2023 09:11

Залужний у роковини вторгнення РФ: Основа нашої стійкості - люди

Тишківка. 24 лютого. "Громада". Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що основою української стійкості є люди, і висловив подяку силам оборони.

Інформує "Громада", посилаючись на interfax

Основа нашої стійкості - люди. Звичайні люди. Звичайні Герої. Серед нас. З нами в строю. Це люди, які взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, свої оселі й свою державу від ворожої неспровокованої та невиправданої агресії. Це люди, які зараз, у цю хвилину, бʼють окупанта, тримають позиції, мерзнуть в холодній, але рідній землі, рятують життя побратимам, допомагають війську всім, чим тільки можна допомогти", - написав Залужний у фейсбук.

Головнокомандувач подякував усім українцям, і заявив, що за девʼять років війни ми стали міцнішими за бетон і сталь, бо памʼятаємо приклади незламності оборонців ДАПу й Азовсталі.

Усім, хто служить у лавах Збройних сил та інших складових сил оборони України, - повага і глибока вдячність. Усім, хто допомагає, підтримує, вірить - низький уклін. Усім полеглим за свободу - Вічна Пам'ять і шана. Ми вистоїмо. І переможемо!", - підсумував він.

Переглянуто 95 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол