USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 23 лютого 2023 11:11

Блекаут росіянам не вдався, Україні варто готуватися до ударів по інших важливих об'єктах, – Ігнат

Тишківка. 23 лютого. "Громада". Зимовий блекаут росіянам не вдався, тож варто очікувати зменшення атак по об'єктах енергетичної інфраструктури, але водночас бути готовими до того, що Росія атакуватиме інші об'єкти.

Інформує "Громада", посилаючись на texty

Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Щодо масованих обстрілів по енергетичній інфраструктурі, то зрозуміло, українська енергетика вже адаптувалася до такого протистояння з ворогом, швидко мобілізуючи бригади й відновлюючи пошкодження. Світловий день стає довшим, а енергоспоживання меншим. Ворог побачив, що цілі не досягнуто, тому, можливо, буде зменшення атак по об'єктах енергетичної інфраструктури», – сказав Ігнат.

Речник Повітряних сил ЗСУ також зазначив, що Україна вже переживала весняний і літній періоди війни минулого року, і припустив, що «нічого не зміниться», крім того, що в росіян будуть проблеми з особовим складом, бо мобілізованих ще треба навчати, а втрати РФ за місяць можна порівняти з кількістю особового складу збройних сил середньої європейської країни. Крім того, Ігнат сказав, що Україні варто готуватися до ударів по інших важливих об'єктах: наприклад по транспортній інфраструктурі або гідротехнічних спорудах.

Тому Повітряним силам слід посилюватись і очікувати якнайшвидшого повернення наших воїнів з навчань. А разом із ними й на прибуття засобів ППО/ПРО, таких як ЗРК SAMP/T та Patriot. Це саме те, що нам потрібно проти балістики та окремих видів крилатих ракет, таких як Х-22. І захищати ними пріоритетні напрямки від ударів, зокрема, балістичними ракетами», — пояснив він

Переглянуто 238 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол