33.35 /

32.75

Вівторок, 09 листопада 2021 10:09

«Агротех» з перемоги стартував в обласній футзальній першості

Тишківка. 9 листопада. «Громада». У першому турі чемпіонату Кіровоградської області з футзалу серед команд Третьої ліги, тишківський «Агротех» впевнено переміг кропивницький «Земельник-3» - 7:3.

На старті поєдинку, кропивницька команда, зусиллями Олександра Лисича вийшла вперед. Втім, вже через 5 хвилин Олег Коломієць вирівняв шальки Терезів. Все ж, на перерву команди пішли за мінімальної переваги «земельників» - відзначився Богдан Панов.

На щастя, наставник «Агротеха» Олександр Мизенко зумів достукатися до своїх підопічних і вже в другому таймі наша команда майже не залишила шансів опонентам. Спочатку, голами в обох командах обмінялися Роман Жорновий і Роман Качалін. Ну а після цього забивали лише гравці тишківської команди. Олег Коломієць, двічі Данило Яровенко, Олександр Мизенко та, на завершення, юний Михайло Сивак із пенальті встановили остаточний рахунок поєдинку – 7:3.
Вже в наступному турі на «Агротех» чекає випробування грізним ФК «Кущівка».
Матч відбудеться 13 листопада. Початок: о 17:00.