USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 08 листопада 2021 17:07

Відсторонення від роботи невакцинованих: голова ОТГ підписав розпорядження

Тишківка. 8 листопада. «Громада». Сьогодні, 8 листопада, голова Тишківської сільської ради Іван Завалко видав розпорядження №65 «Про забезпеченння контролю за дотриманням санітарного законодавства». Про це повідомляє «Громада» з посиланням на пресслужбу сільради.

Начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради Оксані Поліщук потрібно забезпечити :
1) контроль за проведенням обов'язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 працівниками, обов'язковість профілактичних щеплень яких передбачена переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я від о4.10.2021 року №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням»;
2) відсторонення від роботи (виконання робіт) працівників, обов'язковість профілактичних щеплень проти COVID-19 яких визначена переліком та які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов'язкових щеплень проти COVID-19 відповідно до статті 46 Кодексу законів про працю України, частини другої статті 12 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб», крім тих, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти COVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19, виданий закладом охорони здоров'я;
3) на час відсторонення оплата праці працівників здійснюється з урахуванням частини першої статті 94 Кодексу законів про працю України, частини першої статті 1 Закону України «Про оплату праці».

Відзначимо, термін дії даного розпорядження розпочинається з 8 листопада на період дії карантину.

 

Переглянуто 624 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(2 Голосів)

Суші Джан в Кропивницькому