USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 11 листопада 2021 16:37

На Кіровоградщині по програмі «Велике будівництво» реконструйована школа в Долинській

Тишківка. 11 листопада. «Громада». Сьогодні, 11 листопада, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна оглянула щойно відремонтований у рамках програми Президента України «Велике будівництво» «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4». Про це інформує пресслужба ОДА, передає «Громада». 

Проєкт ремонтних робіт у закладі включав у себе заміну вікон та дверей на сучасні енергозберігаючі, оздоблення та утеплення фасадів, теплову ізоляцію, утеплення цоколя плитами, що дало можливість забезпечити ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та гарантувало безпечні умови перебування учнів у навчальному закладі.

«Черговий раз наголошую: наші діти повинні навчатись у безпечних, якісних та доступних умовах. Завдяки програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжуємо активно над цим працювати. Дякую підрядникам, що закінчили виконання робіт вчасно. Я впевнена, що діти із задоволенням відвідуватимуть школу, і показуватимуть чудові результати у навчанні», - сказала Марія Чорна.

Переглянуто 525 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому