USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 08 листопада 2021 16:41

У сільраді нагородили соціальних працівників

Тишківка. 8 листопада. «Громада». Сьогодні, 8 листопада, сільський голова Іван Завалко та в.о директора Центру по наданню соціальних послуг Наталія Кленик привітали працівників центру з їх професійним святом. Про це повідомила пресслужба сільради, інформує «Громада».

«Є тaкa професiя – соцiaльний прaцiвник. I у першу недiлю листопaдa нa Укрaїнi згiдно з Укaзом Президентa Укрaїни вiд 13.04.1999 № 374/99 вiдзнaчaють День прaцiвникa соцiaльної сфери», - йдеться в матеріалі.

Всім працівникам вручили подарункові набори, грамоти та подяки.

За значний особистий внесок у сфері її діяльності, за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята, почесною грамотою Тишківської сільської ради відзначили завідуючу відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких людей похилого віку Ольгу Козицьку.
Ольга Іванівна працює у відділенні 30 років – з дня його заснування.
«За період її роботи виникало багато різних складних ситуацій, які потребували досвіду, вміння, організаторських здібностей для їх вирішення. І вона завжди знаходила шляхи для їх вирішення. Очолюваний нею колектив це колектив однодумців, які мають добрі серця та ніжні руки. Адже тільки такі люди можуть працювати у відділенні, де знаходяться люди похилого віку», - відзначили у сільраді.

 

Переглянуто 504 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому