USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 08 листопада 2021 15:53

У Добровеличківській лікарні закрили одне з відділень

Тишківка. 8 листопада. «Громада». У КНП «Добровеличківська лікарня» тимчасово закрили пологове відділення, а лікарів направили на роботу в ковідний стаціонар. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний лікар Петро Гинькут, передає «Громада».

«На ранок в лікарні перебуває 70 хворих з пневмонією . Декілька хворих вкрай важкі на ШВЛ. На кисневій підтримці 64 пацієнта. Враховуючи, що лікарня обслуговує ще сім бувших районів області, то кількість хворих продовжує зростати. Лише за вихідні поступило 9 осіб з пневмонією. На даний час в лікарні надають допомогу хворим з пневмонією в реанімаційному, терапевтичному, інфекційному та неврологічному відділеннях. Тимчасово закриваємо пологове відділення. Працівники пологового йдуть на допомогу в ковідні стаціонари, там зараз надзвичайно тяжко», - написав він.

Петро Васильович також закликав людей вакцинуватися.

«Кожного з нас носіння масок в людних місцях та дотримання дистанції вже достатньо дістало, але інших дієвих способів захисту людство ще не придумало. Окрім ВАКЦИНАЦІЇ . На питання: "Чи потрібно вакцинуватись?" відповідаю: "Вакцинуватись мають тільки ті, хто планує жити". Тому ще раз нагадую: маски, дистанція, вакцина і будемо здорові», - резюмував фахівець. 

 

Переглянуто 808 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол