USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 03 листопада 2021 21:50

У Добровеличківській лікарні зайняті 75% ковідних ліжок

Тишківка. 3 листопада. «Громада». У ковідному відділенні лікарні в селищі Добровеличківка Новоукраїнського району Кіровоградської області, яка є однією з п’яти госпітальних баз регіону, хворими зайняті 75% ліжок. Про це повідомила заступниця директора лікарні Наталія Пацюк, інформує «Громада» з посиланням на «Суспільне».

Кількість пацієнтів з підтвердженим коронавірусом та пневмонією почала зростати з жовтня, З її слів, перебіг захворювання став тяжчим.

"Ковідне відділення Добровеличківської лікарні розраховане на 80 пацієнтів. Там лікують хворих на коронавірус та з пневмонією. Знімальну групу Суспільного у відділення не пустили.
Заступниця директора лікарні розповіла, що усі пацієнти, які цього потребують, забезпечені кисневою підтримкою за допомогою концентраторів: ”В інфекційному відділенні перебувають 19 хворих середнього ступеня важкості. В реанімаційному відділенні – п’ятеро пацієнтів”, - йдеться в матеріалі. 

Хворих побільшало
Зі слів Наталії Пацюк, з жовтня госпіталізують від шести до десяти пацієнтів щодня. У вересні було вдвічі менше:

”Ми, крім нашого, обслуговуємо Голованівський район, частиною якого тепер є колишні Гайворонський, Новоархангельський та Вільшанський райони. Новоукраїнський район, частиною якого стала Добровеличківка, Смоліне колишнього Маловисківського району і село Глодоси – теж наші”.

Перебіг став тяжчим, зросло навантаження
Лікар інфекційного відділення Добровеличківської лікарні Олександр Матвєєв розповів, що порівняно з весною, захворювання на коронавірус проходить важче, лікуються пацієнти довше: ”Дуже велике навантаження: виписуємо одних, привозять інших. Велика кількість госпіталізованих не щепилися. Більшість пацієнтів – люди, яким більше 70 років, але є й молодші – 20-, 30-, 40-річні. Не вистачає нам середнього медперсоналу, намагаємось взяти медсестер з інших відділень, але все одно навантаження велике”.
Забезпечення пацієнтів киснем
Заступниця директора лікарні розповіла, що кисневу станцію на території закладу встановили за гроші благодійників. Обладнання, з її слів, братиме кисень з повітря, концентруватиме його і передаватиме у відділення інтенсивної терапії. Купувати кисень у балонах лікарня не може. Причина – відсутність необхідних їм обсягів у виробників, через що не можуть укласти угоди щодо постачання кисню: ”Нам пообіцяли ще одну таку кисневу станцію встановити за державні гроші. Потрібно виготовити проєктну документацію, змонтувати, ввести в експлуатацію. А це – додаткові гроші”.

 

Переглянуто 959 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол