USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 17 січня 2022 16:28

«Як ЗМІ змінили моє село»: школярі можуть виграти призи для громади

Тишківка. 17 січня. «Громада». До 31 січня триває всеукраїнський конкурс есеїв «Як ЗМІ змінили моє місто/село/громаду». Команда проєкту запрошує взяти участь і поділитися своїми історіями школярів 9-11 класів із будь-якого куточка країни.

Про це повідомляє пресслужба «Львівського медіафоруму», передає «Громада».

За інформацією організаторів, проєкт створений для того, щоб нагадати суспільству про важливість якісної журналістики та незалежних ЗМІ.

Для участі у конкурсі учням потрібно завантажити свій твір українською мовою на вебплатформу, створену спеціально для проєкту. Шукайте її тут: https://zmi.in.ua/ese  

З усіма правилами конкурсу ви можете ознайомитися за посиланням: https://zmi.in.ua/pravyla#ese   

«Попри те, що сьогодні кожен може висловити свою думку в Інтернеті, ЗМІ досі потрібні. Вони допомагають нам не зациклюватися на одній точці зору, а отримувати альтернативні факти. — розповідає Наталія Болібрух, координаторка проєкту.  —  Оскільки саме молодь часто є агентами змін та тими людьми, що готові змінювати культуру споживання інформації у своїх середовищах, ми вирішили дати їм можливість висловитися та поділитися власними історіями про медіа, які вплинули на них або їхні громади».

Конкурс триватиме до 31 січня 2022 року, після чого журі обере п’ятьох фіналістів, які уже у лютому отримають сертифікати на 2000 гривень для купівлі бажаної техніки. 

Обирати фіналістів конкурсу будуть відомі українські журналісти та журналістки, серед яких Андрій Любка (письменник, перекладач), Ольга Перехрест (журналістка, редакторка спецпроєктів у «The Ukrainians»), Тетяна Терен (журналістка, виконавча директорка Українського ПЕН), Ганна Улюра (критикиня, літературознавиця).

Згодом роботи п’ятьох переможців проєкту буде відправлено на відбір Конкурсу професійної журналістики «Честь професії» і вже у травні 2022 року один із них отримає відзнаку у спеціальній категорії конкурсу.

Проєкт реалізується ГО Львівський медіафорум за підтримки Міністерства Закордонних Справ і у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

 

Переглянуто 297 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Суші Джан в Кропивницькому