USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 14 січня 2022 18:17

«Новорічна композиція»: учні Тишківської філії ОЗ вибороли призові місця одному з етапів національного конкурсу

Тишківка. 14 січня. «Громада». Здобувачі освіти Тишківської філії опорного закладу «Тишківський ліцей» вибороли ІІ та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

Про це на сторінці закладу в Facebook повідомила педагог-організатор Тетяна Коробко, інформує «Громада».

«Відповідно наказу директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 листопада 2021 року № 298-од «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення 15 грудня 2021 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено вищезазначений Конкурс. Вироби нашого закладу освіти отримали ІІ та ІІІ місце на обласному рівні», - йдеться в матеріалі.


Так, ІІ місце здобула «ЕКОЯЛИНКА» (на головному фото) створена гуртком декоративно-прикладного мистецтва «КРЕАТИВ».
ІІІ місце здобули учні 2-го класу з композицією «Морська володарка», (2 клас), гурток декоративно-прикладного мистецтва «Фантазія» з «Новорічним віночком» та «Кавова ніжність» від Валерії та Олексія Сенчуків.

Переглянуто 144 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому