USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 21 січня 2022 11:17

«Живий ланцюг єдності»: в Тишківській філії ОЗ відзначили День Соборності

Тишківка. 21 січня. «Громада». Сьогодні, 21 січня, учні Тишківської філії опорного закладу «Тишківський ліцей» долучилися до щорічної акції «Живий Ланцюг Єдності», присвяченої Дню Соборності України.

Про це на офіційній сторінці закладу в Facebook повідомила педагог-організатор Тетяна Коробко, передає «Громада».


«Сьогодні здобувачі освіти 1-11 класів нашого навчального закладу долучилися до щорічної акції "Живий Ланцюг Єдності" — акція, що присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення Незалежності України.
Для кожного українця 22 січня визначний день, який освячує єдність всієї України. Україна для нас єдина й неподільна», - повідомила Тетяна Коробко.

Зазначається, що День Соборності українці відзначають щороку 22 січня. У 1990 році відбулася одна з найбільших у Центральній та Східній Європі масових акцій – «Живий Ланцюг» як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування подій Першої української незалежності.
«Від 500 тисяч до трьох мільйонів українців 21 січня 1990 року узялися за руки та створили безперервний ланцюг від Києва до Львова. Так вперше з дня проголошення Акта Злуки 1919 року між Українською Народною Республікою та Західно-Українською Народною Республікою у сучасній історії України було відзначено День Соборності, який згодом став державним святом», - наголосила педагог.

 

 

Переглянуто 277 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Media

Суші Джан в Кропивницькому