USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 18 серпня 2023 10:12

Підготовка до нового навчального року в розпалі

Тишківка. 18 серпня. "Громада". Невдовзі розпочнеться 2023/2024 навчальний рік в закладах освіти Тишківської громади. В школах і садочках інтенсивно готуються до старту, а наші меценати допомагають.

Війна. Сьогодні наші мужні Захисники й Захисниці боронять Україну від рашистської навали, жертвуючи своїм здоровям і життям задля світлого майбутнього підростаючого покоління. Завдяки нашим воїнам наші діти мають змогу повноцінно навчатися і радіти життю. А наше завдання тут, в тилу - всіляко допомагати нашим Захисникам. Як говорить стара приказка: "Гуртом і батька легше бити". Адже так і є: тільки об'єднавшись, можна досягти бажаних результатів. Є в нашій громаді небайдужі люди, які попри надскладну ситуацію в країні не стоять осторонь проблем закладів освіти.

Багато років поспіль під'їзд перед опорним закладом "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" був у досить занедбаному стані. За несприятливих погодніх умов до подвір'я школи заїхати було практично неможливо через багно. Це викликало багато незручностей батькам, які щодня привозять діток на навчання й іншим відвідувачам. Та й врешті решт естетичний вигляд теж багато важить. Тож сьогодні хочемо висловити вдячність нашим постійним меценатам Карась Людмилі Василівні та Саусю Сергію Івановичу, які масштабно посприяли у розв'язанні цієї проблеми. Ці люди ще жодного разу не відмовили нам у допомозі. Іноді вже просто соромно телефонувати й щось просити, та виходу іншого просто немає. А ще було не менш приємною несподіванкою, що голова сусідньої Добровеличківської громади Володимир Осієвський абсолютно безкоштовно надав грейдер для того, щоб розгорнути привезений матеріал. Велика йому вдячність за розуміння і співпрацю. Дай Боже здоров'я і благополуччя нашим благодійникам. - Із вдячністю розповідає директор закладу Людмила Гармаш.

Отже, під'їзд до ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" облаштовано! Лишилося лише втрамбувати, але цей процес не за горами, адже "свято наближається"(1 Вересня), і потік автівок не змусить себе чекати. Усім найскорішої Перемоги й найшвидшого повернення наших Захисників додому. Слава Україна і її Героям!


Переглянуто 485 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(3 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол