USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 14 серпня 2023 12:57

Дякуємо за самовіддану працю!

Тишківка. 14 серпня. "Громада". Цього серпня завершує свою педагогічну кар’єру завідувачка дитячого садка «Берізка» Головань Лариса Анатоліївна.

Лариса Анатоліївна народилася 23 червня 1960 року в с. Тишківка. У 1979 році закінчила Уманське педагогічне училище імені Т.Г.Шевченка. Свою педагогічну діяльність розпочала із 1979 року завідувачкою тодішнього «колгоспного» дитячого садочка. З 1988 року - на посаді вихователя ДНЗ «Берізка», а вже із 1999 року і по сьогодні обіймала посаду завідувачки цього ж закладу. За роки своєї роботи педагог зарекомендувала себе як доброго, чуйного, справедливого, цілеспрямованого керівника. З уст батьків та колег можна почути тільки теплі й щирі спогади. Ось деякі із них:

Під керівництвом Лариси Анатоліївни працювати було завжди легко, бо коли колектив має одну мету, то й результат не забариться. Тож для Вас, наша дорога колего, починається дивовижний час, в який Ви йдете з величезним багажем знань і досвіду. Ми бажаємо, щоб з’явився вільний час і Ви змогли плідно витратити його на виконання своїх давно намічених планів. А також, щоб досягли своїх давно намічених цілей. І щоб все задумане і заплановане здійснилося легко. Удачі Вам!» - зі слів колективу ЗДО «Берізка».

Моя донька дуже полюбляє відвідувати садочок, адже там її оточує чудовий колектив під керівництвом прекрасного керівника. У закладі дуже «домашня» атмосфера, що не може не приваблювати малюків. Навіть хворіючи, моя дитина просить відвести її до садочка» - розповідає мама однієї із вихованок Світлана Дакало

Лариса Анатоліївна дуже чуйна, добра, позитивна людина. Завжди прислухається до думки батьків своїх вихованців. Мій Арсен казав на неї «баба Лариса.» - З посмішкою згадує Наталія Міщенко, мама цьогорічного випускника садочка.

Лариса Анатоліївна це перш за все Людина з великої літери, щира, добра, мила, найкраща наша завідувачка, натхненний та надійний вихователь. Вона навчала ще мене, а тепер моїх дітей, і ми всі дуже вдячні за все. Хочемо сказати вам дуже дякую за вірну і нелегку працю, за доброту серця і чуйність душі, за розуміння й індивідуальний підхід до кожної дитини, за веселе дитяче дозвілля і добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. Ми всі вас дуже любимо і поважаємо!!! Многая вам літа, міцного здоров’я, миру, добра та всього якнайкращого!!! З повагою сім’я Цуркан/Гордієнко» - поділилася відгуком Тетяна Гордієнко.

Від себе додам: мій син свого часу відвідував «Берізку», і про цей заклад і його колектив у нас лише теплі спогади. Лариса Анатоліївна, як керівник і як людина, залишила про себе в садочку лише добро і відчуття родинного затишку. Велика Вам вдячність, шановна, за не одне покоління вихованців, в серцях яких Ви залишили яскраві промінчики безтурботного дитинства. Міцного Вам здоров’я, яскравих днів та найскорішої перемоги нам усім!

Переглянуто 492 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол