USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 25 серпня 2023 09:56

І знову дякуємо меценатам!

Тишківка. 25 серпня. "Громада". Здається, що проблеми доброустрою території опорного закладу "Тишківський ліцей" триватимуть вічність, та подолати їх постійно допомагають наші безвідмовні благодійники.

Багато років поспіль позаду приміщенні школи майорів велетенський цегляний димар, який щороку руйнувався, через який дощова вода потрапляла в підвал. Оскільки зараз підвал облаштовано під укриття, виникла нагальна потреба демонтувати непотрібну й небезпечну будову (димар). Тож на прохання директорки ОЗ "Тишківський ліцей" Гармаш Людмили Миколаївни, за сприяння першого заступника сільського голови Стадніка Михайла Володимировича, димар було демонтовано. Хочемо висловити велику вдячність нашим меценатам Сергію Каюді  та Ларисі Кошман за сприяння у вивезенні незліченної кількості відходів від зруйнованого димаря. Але це ще далеко не все: нещодавно, завдяки депутатському корпусу Тишківської сільської ради, було виділено кошти на будматеріали для облаштування майданчика біля входу в укриття, а працівники закладу освіти майстерно забетонували територію.

Насправді планів та роботи ще дуже багато, та завдяки співпраці можливо все. Головне, щоб якнайшвидше настала довгоочікувана Перемога, щоб наші діти могли жити й навчатись в затишній школі під мирним небом, не боячись сигналів тривог. - підсумувала директорка Людмила Гармаш.

Нехай буде Перемога! Не полишаємо дякувати нашим Захисникам за можливість спокійно навчатись і жити. Слава Україні і її Героям!

Переглянуто 631 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол