- Громада
- Культура та освіта
- Чорнобиль...Ніколи знову...
Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ", Тишківська філія, Гаївська філія, Федорівська філія
Великий викид радіоактивного пилу (в тому числі йоду 131, цезію 137, стронцію 90) піднявся на висоту 1500 м і був перенесений вітром до Скандинавії, Центральної та Південно-Східної Європи, Північної Італії. Спершу комуністичне керівництво України та СРСР намагалося приховати масштаби трагедії, але після повідомлень про Чорнобильську катастрофу американськими та європейськими засобами масової інформації розпочалася евакуація близько 130 тис. мешканців Київської області із заражених районів.
26 квітня виповниться 37 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найбільших техногенних катастроф. В опорному закладі "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" пройшли заходи: переглядали відео, створювали плакати і малюнки, писали есе. - інформує заклад освіти.
Сьогодні 37-мі роковини Чорнобильської трагедії... Пам'ятаймо і вшановуймо загиблих ... Пам'ятаймо наших односельців, які приборкували атомного лева! На жаль, їх вже немає серед живих! Ми пам'ятаємо їхній подвиг! - інформує на своїй сторінці Гаївська філія ОЗ "Тишківський ліцей".
26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії. У Федорівській філії вчитель Шевченко А.І. провела виховну годину "Чорнобиль - наш біль". Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології. Здобувачі освіти вшанували усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також подякували та подарували квіти ліквідатору Іваніченку А.Г. - повідомляє заклад освіти.
Сьогодні в нашому закладі освіти пройшли заходи, присвячені цій страшній події, а саме: виховні години, перегляди відеороликів, тестування, виготовлення янголів. Вшануємо пам'ять ліквідаторів та всіх постраждалих! - інформують на сторінці Тишківської філії ОЗ "Тишківський ліцей".
Минуло 37 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, яка завдала непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.