USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 01 травня 2023 10:08

Тиждень охорони праці в закладах освіти Тишківської громади

Тишківка. 1 травня. "Громада". В закладах освіти нашої громади пройшов ряд тематичних заходів в рамках Тижня охорони праці.

Кожного року 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Як повідомляє ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" також долучився до тижня, який проходив з 24 по 28 квітня. Цьогорічне гасло «Безпечне та здорове робоче середовище - основний принцип та право на роботі».У рамках тижня було проведено різноманітні заходи: з електробезпеки, пожежної безпеки, гігієни навчання та праці із БЖ (оновлення куточків з охорони праці). Класні керівники: Татарчук Л.В. – 3 кл., Перепелиця С.В. – 4 кл., Журба С.В. – 9 кл., Мазур С.П. – 11 кл., психолог – Матлаш Я.В. та фахівець з охорони праці – Куліш А.Ю. провели виховні години, тематичні бесіди, конкурси малюнків, переглядали мультфільми та презентації. У 6, 7 та 9 класах фахівцем з охорони праці було переглянуто перші Європейські мультфільми на тему «Безпека з посмішкою». Проведено вікторину з безпеки життєдіяльності у 6 класі, де було створено 2 команди: «Переможці» і «Лідери». Пройшовши 9 конкурсів, перемогла команда «Лідери». Також учнями були намальовані плакати на тему : «Охорона праці очима дітей».


Інформує Тишківська філія ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

З 24 по 28 квітня в нашому освітньому закладі проходив Тиждень охорони праці. В рамках якого, була проведена перевірка приміщень вимогам гігієни навчання та праці; перевірка наявності написів, знаків безпеки на електрообладнанні; перевірка справності електропроводки, розеток, вимикачів та ін.. Учнівським самоврядуванням були оновленні матеріали куточків безпеки. Вчителем основ здоров’я, була проведена вікторина з учнями 8 класу на тему: «Причини виникнення небезпеки техногенного характеру на виробництві та побуті». Класні керівники для учнів початкових класів організувати перегляд відеоматеріалів «Безпека – запорука безпечного життя». Учні 8 та 9 класів створили плакати «Охорона праці очима дітей». Учні 8 класу зіграли в гру-доміно «Пожежна безпека» та складали пазли-прислів’я на тему пожежної безпеки.

Переглянуто 219 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол