USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 10 березня 2023 08:44

Україна отримала першу обіцяну систему Patriot, – Financial Times

Тишківка. 10 березня. "Громада". Журналісти повідомили, що до України прибула нарешті перша обіцяна система ППО Patriot. Американська установка дозволить ефективніше захищати небо над нашою державою від ворожих ракет.

Інформує "Громада", посилаючись на 24 канал

За даними журналістів, Україна отримала одну з двох обіцяних систем Patriot. Їх нам мають передати США та Німеччина. Водночас слід розуміти, що установка ще не введена в експлуатацію.

Очікують на пускові установки

Наразі відомо, що система ППО очікує на пускові установки Patroit від Нідерландів. Тоді можна буде говорити про бойову готовність та можливість збивати російські ракети. Нагадуємо, що Patriot – найсучасніша система ППО середньої дальності з-поміж тих, які може запропонувати Захід. Утім, слід розуміти, що вона не мала справ з російськими "Кинджалами". Тож, по суті, в Україні вона ще й проходитиме бойове хрещення. Варто зауважити, що Україна очікує на систему Samp-T. Вона аналогічна до Patriot, але її нам мають надати Франція та Італія. Ці ППО наша держава теж ще не отримала.

Patriot допоможе прикрити небо України
Нагадуємо, що 9 березня російські військові здійснили чергову масовану ракетну атаку по Україні. Для неї окупанти використовували ракети різного типу базування. Загалом загарбники здійснили 81 пуск ракет:

28 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555;
20 пусків крилатих ракет морського базування "Калібр";
6 пусків крилатих ракет повітряного базування X-22;
6 пусків крилатих ракет повітряного базування Х-47 "Кинджал";
8 пусків керованих авіаційних ракет: 2 – Х-31П; 6 – X-59;
13 пусків зенітних керованих ракет С-300.
Крім того, здійснено 8 пусків ударних БпЛА "Shahed-136/131".

Переглянуто 134 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол