USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 11 березня 2023 12:15

Контрнаступ ЗСУ «вже не за горами» – Олександр Сирський

Тишківка. 11 березня. "Громада". Командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський прибув до Бахмута та зазначив, що український контрнаступ "вже не за горами".

Інформує "Громада", посилаючись на Букви

Про це йдеться у повідомленні Сухопутних військ ЗСУ. Зазначається, що Сирський перебуває на найважливіших ділянках фронту зі своїми підрозділами. До оборони Бахмуту залучені сили та ресурси, які не дають російським окупантам реалізувати свій задум, ламають їхні плани та змушують відмовитись від просування вперед.

Справжні герої зараз – це захисники, які на своїх плечах тримають східний фронт, та не шкодуючи ані себе, ані ворогів завдають йому максимальних втрат. Необхідно виграти час для накопичування резервів та початку весняного контрнаступу, який вже не за горами.” – зазначив Олександр Сирський.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Олександр Сирський висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення наших позицій у Бахмуті.

Переглянуто 244 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол