USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 17 червня 2024 20:27

Близько 400 росіян потрапили в «котел» у Вовчанську, – Forbes

Тишківка. 17 червня. «Громада». Українські війська під час важких боїв оточили близько 400 російських окупантів на хімічному заводі в центрі міста Вовчанськ Харківської області. Тридцять росіян вже здалися після того, як військовим країни-агресора Росії не вдалося прорвати оборону Збройних сил України.

Про це повідомило видання Forbes, передає «Громада».
Російські військові намагалися перетнути річку Вовчу, яка проходить зі сходу на захід через центр Вовчанська, щоб захопити ПАТ «Вовчанський хімзавод». План росіян, очевидно, полягав у тому, щоб захопити хімзавод, а потім розпочати операцію з форсування річки. План росіян провалився, коли українські війська атакували та просунулися на кілька кварталів на північ, що дозволило відрізати росіян на заводі від їхніх товаришів на заході.

«Російські командири знали, що потрапили в біду. Цими вихідними вони наказали своїм військам на захід від хімзаводу пробивати українські позиції. Дві спроби прориву до оточених російських військ були відбиті українськими силами оборони. Під час важких боїв на вихідних українські війська оточили близько 400 росіян на хімічному заводі в центрі Вовчанська. Тридцять росіян здалися після того, як неодноразові спроби їх врятувати не вдалися», - йдеться у матеріалі.


Видання наголошує, що стільки росіян потрапили у «котел» у місті, яке повністю не контролює жодна зі сторін, і це має здивувати російських командувачів. Російська армія не повинна була загрузнути у Вовчанську та не передбачала зазнати таких втрат у невдалій спробі захопити плацдарм для можливої спроби перетнути одну вузьку річку в центрі міста, пише Forbes.
17 червня морські піхотинці з 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського показали, як беруть у полон російського окупанта під Вовчанськом на Харківщині.
17 червня Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що український військовий на Донеччині самостійно взяв в полон чотирьох російських окупантів.
Також 17 червня Генштаб ЗСУ повідомив, що російські окупанти дещо активізувалися на Харківському напрямку.

 

Переглянуто 259 разiв
Категорія: Війна
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол