USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 05 вересня 2023 19:32

Центр по наданню соціальних послуг Тишківської сільської ради інформує

Тишківка. 5 вересня. "Громада". Увага!!! Проводиться експериментальний проєкт за принципом "гроші ходять за дитиною". Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2023 року № 841.

Інформує "Громада", посилаючись на Центр по наданню соціальних послуг Тишківської сільської ради

Дія експериментального проєкту за принципом "гроші ходять за дитиною" поширюється на дітей з усієї України, які виховуються в малозабезпеченій сім'ї та належать до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім'ї. Якщо інформації про Вас немає в переліку отримувачів, але Ваша сім’я є малозабезпеченою і багатодітною, то необхідно проаналізувати наступне. Для участі в програмі оздоровлення повинні одночасно виконуватися дві умови:
1. Сім’я отримує допомогу малозабезпеченій сім’ї.
2. Дитина, віком від 7 до 18 років перебуває на обліку як пільговик і інформація по ній знаходиться в Реєстрі пільговиків з діючою категорією "Дитина з багатодітної сім'ї".
Або:
1. Сім’я отримує допомогу малозабезпеченій сім’ї.
2. Дитина віком від 7 до 18 років має інвалідність (крім під категорії А).
Якщо в переліку пільговиків відсутні дані про Вашу дитину, то можна подати заяву до найближчого відділення Пенсійного фонду України для постановки на облік дітей для отримання статусу "Дитина з багатодітної сім'ї". Відповідно до державних реєстрів, ваша родина отримує допомогу малозабезпеченим, і маєте право на отримання путівки в один з закладів відпочинку й оздоровлення, що знаходяться в карпатському регіоні. ЯКЩО Є, додати УТОЧНЕННЯ, ЧОМУ САМЕ ЦЯ РОДИНА МАЄ ПРАВО, а ваша дитина (...ПІБ дитини...) належить до категорії (вказати якої - дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім'ї), це означає, що ви можете отримати кошти від держави на придбання путівки до дитячого табору. Щоб отримати ці кошти вам необхідно звернутися до найближчого відділення ПриватБанку. У відділенні треба повідомити оператору, що бажаєте відкрити картку зі спеціальним режимом використання (е-оздоровлення), на яку будуть зараховані кошти для придбання путівки на оздоровлення та відпочинок дітей. Протягом місяця після відкриття на картку буде зараховано 14 165 грн на кожну дитину, що належить до зазначених категорій. Ви можете використати ці кошти виключно на придбання путівки для дитини. Щодо того, куди можете придбати путівку: Табір для відпочинку та оздоровлення можна обрати за власним бажанням, їхній перелік є на сайті Державного реєстру майнових об'єктів оздоровлення та відпочинку дітей https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search, всі заклади у цьому переліку належать до закладів вищої категорії й знаходяться в карпатському регіоні. Після того, як оберете заклад, треба зв'язатись з ним за координатами, вказаними на сайті https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search, і забронювати путівку. Період відпочинку можна обирати самостійно, за власним бажанням. Або на сайті табору можна залишити заявку на бронювання і заклад з вами зв'яжеться. Зверніть увагу: якщо кошти не будуть використані протягом 3-х місяців, вони повернуться назад до держбюджету. Це можна зробити протягом найближчих 3-х місяців. Доїзд до табору - коштом батьків, держава виділяє кошти на оздоровлення та відпочинок. Розрахуватися за путівку треба отриманою у ПриватБанку карткою.

Переглянуто 109 разiв
Категорія: Тишківська ТГ
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол