USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 17 лютого 2023 11:04

День ЄДНАННЯ в Тишківській громаді

Тишківка. 17 лютого. "Громада". 16 лютого Україна вдруге відзначила день Єдности. В закладах освіти і культури нашої громади проходило чимало патріотичних заходів.

Інформує "Громада", посилаючись на  ОЗ "Тишківський ліцей"Тишківська філія ОЗ "Тишківський ліцей"Бібліотечні посиденькиТишківський Палац культуриГаївська філія ОЗ "Тишківськи ліцей"

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День Єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський у 2022 році. Головна мета цього дня була — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Саме сьогодні в закладах освіти й культури Тишківської громади проходили різні патріотичні заходи:

В Тишківській філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" учні та вчителі створили велике коло єднання, тримаючи в руках блакитно-жовті прапорці та заспівали всі гуртом пісню «Ой у лузі червона калина…». Саме сьогодні, ця пісня набула особливого значення у житті кожної людини не лише в Україні, а й за її межами.

В ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ":
Вчитель історії С.В. Журба провів у 6 класі пізнавальний захід в рамках Дня Єднання, де учні ознайомилися з історією виникнення свята, переглянули відео "Топ-10 фактів про Україну" та взяли участь у вікторині "Як ми знаємо Україну". Діти дізналися багато нового та цікавого для себе. Також у цей день для здобувачів освіти ОЗ "Тишківський ліцей" 10-11 класів (класні керівники Литвак Л. В. та Мазур С. П.) було проведено квест "День єднання". Мета квесту : виховувати в учнів любов до Батьківщини, державної мови, розуміння того, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе часткою українського народу залежить майбутнє й сучасне нашої держави. Команди пройшли квест та дізнались багато цікавого про нашу неньку Україну, здійснили віртуальну подорож її просторами та розкрили деякі цікавинки нашої країни. Діти працювали організовано, злагоджено та отримали величезне задоволення від проведеного заходу. Підростаюча молодь 5 класу увесь день співала патріотичних пісень.

У Гаївській філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ":
Протягом тижня шкільна молодь волонтерила: виготовляли окопні свічки, приносили чай, каву, шкарпетки, засоби гігієни для формування посилок для наших Захисників. В рамках Тижня волонтерства до навчального закладу завітав Король Олександр Анатолійович. Ніби зовсім недавно він закінчив нашу школу, а сьогодні мужньо боронить Батьківщину від російських загарбників. В особі Олександра Анатолійовича ми доземно вклоняємося і щиро дякуємо всім воїнам, які продовжують непохитно і гідно боротися за долю України, за мирне небо і щасливе майбутнє наших дітей. Завдяки їх незламності наші діти мають змогу навчатися, а ми, дорослі - працювати. Всі ми віримо, що підтримуючи один одного в таку тяжку хвилину, зможемо перемогти підступного ворога. Слава Україні! Честь і слава нашим Героям!

Закладами культури громади було організовано тематичні виставки малюнків, а в бібліотеках можна було відвідати книжкові виставки. На всіх адмінбудівлях Тишківської громади було піднято державні прапори. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

Більше фото в галереї під дописом

Переглянуто 147 разiв
Категорія: Тишківська ТГ
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол