USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 31 грудня 2022 14:47

А на порозі Новий рік!

Тишківка. 31 грудня. "Громада". Напередодні новорічних свят у нашій громаді пройшов ряд святкових заходів. Як саме святкували, вдалося дізнатися із повідомлень на Фейсбук сторінках закладів.

Інформує "Громада", посилаючись на  Гаївський сільський клуб:

Сьогодні в нашому закладі культури відбулась конкурсно-розважальна програма для дітей «На порозі Новий рік». Щиро дякуємо Ігорю Богдановичу Неофіті за солодощі для дітей та придбання ялинки. Нехай ваша доброта і щедрість повернеться до вас сторицею! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, душевного спокою та достатку. - повідомляє завідувачка закладу культури Марина Плохотнюк

Тишківський садочок "Берізка":

Ось і закінчився 2022 рік, цей рік видався нелегким для кожного з нас, але дякуючи Богу та ЗСУ ми його пережили. В нашому ЗДО "Берізка" відбулося новорічне свято, яке так чекали малюки. Дякуємо батькам, які цілий рік підтримували та допомагали нам в усьому. Дякуємо нашим найкращим артистам - нашим вихованцям, які попри гул сирен та нескінченну біганину в укриття, зуміли гарно підготуватися та показати свої таланти, дякуємо вихователю Рубан Валентині Володимирівні, яка доклала дуже багато зусиль, щоб це свято відбулося, дякуємо директору ТОВ "Агротех" Саусю Сергію Івановичу за солодкі гостинці для наших малюків. Бажаємо усім вам міцного здоров'я, сімейного затишку та якомога швидше діждатися Перемоги! З новим роком! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! - повідомляють на сторінці закладу.

 

Гаївська філія ОЗ ""ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ:

Сьогодні в нашому закладі було проведено Новорічне свято для вихованців. Діти читали вірші, співали пісні, щедрівки. Дякуємо Ігорю Неофіті за надання коштів для придбання подарунків для дітей, солодощів та красуні-ялинки. Діти отримали приємні враження, позитивні емоції, гарний настрій!!! -  зазначено в дописі на сторінці Гаївської філії ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ".

Також за ініціативи меценатів (Саусь С.І., Неофіта І.Б., Столяренко Б.В., Завалко С.М., Маковійчук А.Б., Воробйов В.М., Воробйова М.В., Завалко О.С., Гармаш Л.І., отець Іван Киритів разом із прихожанами Свято-Покровського храму с.Тишківки, Бабчук В., Мартинюк С., Фабрика І.), згідно наданому начальником Тишківського ВОБ Тетяною Григорівною Приймак списку,  волонтерами було сформовано і доставлено  подарункові набори для військовослужбовців Тишківської громади. 

Дякуємо нашим Збройним Силам України за те, що оберігають нас від ворожих прильотів, дякуємо за те, що наші діти мають змогу навчатися і радіти життю! Слава вам, наші Герої! Вічна та світла пам'ять тим, хто не повернувся з війни! Ми пам'ятаємо і не пробачимо ніколи...

Фотоматеріали взято із Фейсбук сторінок закладів

Переглянуто 182 разiв
Категорія: Тишківська ТГ
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол