USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Неділя, 12 листопада 2023 18:31

Знеструмлені населені пункти, підтоплені будинки: наслідки зливи та сильного вітру на Кіровоградщині

Тишківка. 12 листопада. "Громада". Внаслідок поривів вітру та дощів знеструмлені 75 населених пунктів у трьох регіонах України. Це – Кіровоградська, Дніпропетровська та Полтавська області. Наразі аварійні бригади обленерго працюють над відновленням електрики.

Інформує "Громада", посилаючись на Суспільне Кропивницький

У Київській, Кіровоградській та Чернігівській областях відкачали 395 кубометрів води. Про це Суспільному розповів пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий. За його інформацією, для ліквідації наслідків негоди залучали 88 рятувальників та 21 машину. Рятувальники розпиляли та прибрали 18 повалених дерев. Відбуксирували чотири автомобілі у Кіровоградській та Миколаївській областях. Внаслідок поривів вітру та дощів знеструмлені 75 населених пунктів у трьох регіонах України. Це – Кіровоградська, Дніпропетровська та Полтавська області. Наразі аварійні бригади обленерго працюють над відновленням електрики. У Київській, Кіровоградській та Чернігівській областях відкачали 395 кубометрів води. Про це Суспільному розповів пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий. За його інформацією, для ліквідації наслідків негоди залучали 88 рятувальників та 21 машину. Знеструмлені населені пункти, підтоплені будинки: наслідки зливи та сильного вітру на Кіровоградщині. На 12 листопада у центральних областях пориви вітру можуть сягати 25-30 метрів на секунду, сказав Олександр Хорунжий. Він нагадав основні правила поведінки при посиленні поривів вітру:
Всі вікна будинків необхідно щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;
Якщо ви опинилися на вулиці, то тримайтеся якомога далі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, будівель;
У разі сильного вітру, за можливості, сховайтеся в найближчому приміщенні або природному укритті;
Уникайте можливого перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також паркування поруч з ними автотранспорту – зірване вітром гілля може становити велику небезпеку;
При падінні дерев чи гілок, травмуванні людей тощо негайно інформуйте екстрені служби за телефонами 101 або 103.

Переглянуто 197 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол