USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 14 листопада 2023 17:11

Виплати деяким ВПО продовжать на пів року: кого стосується

Тишківка. 14 листопада. "Громада". Внаслідок повномасштабної війни багато людей в Україні отримали статус ВПО та потребують допомоги від держави. Наразі внутрішньо переміщеним особам, у чиїх родинах є малолітні діти, та які мешкають у регіонах, де не працюють дитячі садочки, можуть продовжити виплати.

Інформує "Громада", посилаючись на thepage

Зазначається, що віцепрем’єрка Ірина Верещук запропонувала продовжити виплати ВПО родинам із малолітніми дітьми у регіонах, де не працюють дитсадки. Наголошується, що на гарячі лінії Мінреінтеграції телефонують жінки-ВПО з малолітніми дітьми. Вони мешкають у регіонах, де наразі не працюють дитячі садочки. Жінки пояснюють, що у зв’язку з цим не можуть вийти на роботу. Цих жінок турбує питання, чи будуть продовжені їм виплати. Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка наразі становить 3 тисячі гривень особам з інвалідністю й дітям та 2 тисячі гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до постанови КМУ № 332 для родин з-поміж вразливих категорій населення допомога може бути призначена сім’ї ще на один шестимісячний період, якщо у родині є:
діти з інвалідністю;
особи, які доглядають за особою з інвалідністю;
особи пенсійного віку;
особи, які мають трьох і більше дітей віком до 18 років;
неповнолітні та малолітні діти, які прибули без супроводу законного представника;
якщо сукупний дохід на одного члена сім’ї не перевищує 4 прожиткових мінімумів.
Віцепрем’єрка запропонувала розширити перелік категорій незахищених верств населення, яким будуть продовжені виплати ВПО ще на пів року.

Зокрема, я пропоную продовжити такі виплати родинам переселенців із малолітніми дітьми у регіонах, де не працюють дитячі садочки. Маємо підтримати наших людей, які потрапили у складні життєві обставини внаслідок збройної агресії», – заявила Ірина Верещук.

Переглянуто 88 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол