USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 24 листопада 2021 00:56

Знаменитий Петро Чорний привітав аграріїв: як це було

Тишківка. 23 листопада. «Громада». У Гаївці до Дня працівника сільського господарства України відбувся концерт заслуженого артиста України Петра Чорного, інформує «Громада».

Якщо говорити за власні емоції, то такої енергії та динамічності давно не було в нашій громаді. Петро Миколайович легко зміг привабити майже дві сотні присутніх своєю харизмою та легкістю в спілкуванні. Він постійно змінював концертні вбрання, на сцені виступали два скрипалі, а найефектнішим моментом концерту стало спільне виконання всіх відомих хітів «Підманула» та «Чом ти не прийшов?». Тут же й наша громада змогла здивувати уславленого артиста: коли Чорний підійшов до випадкової глядачки, аби та проспівала рядки з пісні, то нею виявилася одна з найвідоміших співачок нашої громади – Тетяна Сивак. Заслужений артист на стільки був вражений талантом тишківчанки, що не шкодував їй компліментів. Як і, до речі, юній та чарівній гаївчанці Дар’ї Зазимко.

Окрім того, артист привітав із пройдешнім днем народження директора Тишківського Палацу культури Аллу Тарануху.

Концерт, який тривав майже дві з половиною години ще на довго залишиться в пам'яті всіх присутніх, а довгі овації глядачів – підтвердження того, що старання організаторів не пройшли даремно.

Захід відбувся за фінансової підтримки директора ФГ «Неофіти» Ігоря Неофіти, директора ТОВ «Агротех» Сергія Сауся, директора ТОВ «Агрофірма «Світанок» Богдана Столяренка, співвласниці ФГ «МАЙЯ-АГРО» Ольги Бабчук, директора ФГ "Косюг І.В" Інни Косюг та депутатів Тишківської сільської ради Людмили Карась та Сергія Завалка.  

Також участь в організації концерту взяли: директорка Гаївського сільського клубу Марина Плохотнюк, директорка Тишківського Палацу культури Алла Тарануха, музичний керівник Тишківського Палацу культури Олександр Тарануха.

 

Переглянуто 236 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)

  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому