USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 04 листопада 2022 14:21

Збір Притули на британські БТР зупинили через 1,5 доби від старту

Тишківка. 4 листопада. "Громада". Збір Притули на британські БТР зупинили через 1,5 доби від старту: скільки грошей вдалось зібрати?

Повідомляє "Громада", посилаючись на LBNEWS.TODAY

Українці вже вкотре доводять, що разом ми — сила! Як раніше повідомляв Форпост, 2 листопада фонд Сергія Притули оголосив новий збір коштів для ЗСУ – планували зібрати 200 мільйонів гривень на закупівлю 50 бронетранспортерів Spartan. Проте наразі плани дещо змінилися: за півтори доби фонд зібрав гроші на купівлю 60 бронетранспортерів Spartan для ЗСУ замість запланованих 50. Притула додав, що багато грошей надійшло з-за кордону. Всього було зібрано 236 мільйонів гривень.


Ми зупиняємо цей збір, тому що цих коштів вистачає і на 60 «спартанів», і навіть чотири мільйони гривень у нас залишається зверху на наступний проєкт. Це щось дуже хороше, потрібне й броньоване», — заінтригував Притула.

Він додав, що Великобританія цього року передала українському війську 35 бронетранспортерів Spartan в якості матеріально-технічної допомоги. Водночас українці забезпечили майже удвічі більшу партію.

Переглянуто 291 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол