USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 07 червня 2024 19:29

Загальна мобілізація: що змінилось у постановці на військовий облік чоловіків за кордоном

Тишківка. 7 червня. «Громада». Кабмін вирішив питання військового обліку для українців за кордоном.

Представник Уряду в парламенті Тарас Мельничук повідомив, що Постановою Кабміну передбачено постановку на військовий облік військовозобовʼязаних, які були зняті з військового обліку у звʼязку з вибуттям за межі України, без особистої присутності в ТЦК та СП, інформує Апостроф, передає «Громада».

Зазначимо, що військовозобов’язаних та резервістів, які були зняті з військового обліку у зв’язку з виїздом за межі України на строк понад три місяці, планується дозволити ставати на військовий облік без особистого звернення до районного ТЦК та СП.
Районні ТЦК та СП відтепер наділені повноваженнями подавати до територіальних органів Національної поліції електронні заяви щодо військовозобов’язаних, призовників та резервістів, які вчинили адміністративні правопорушення, передбачені статтями 210, 210-1 КпАП.
Крім того, з переліку документів, що підтверджують право на відстрочку, норми щодо подання висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоровʼя про потребу в постійному догляді (для осіб з інвалідністю ІІ групи).

 

Переглянуто 117 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол