USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 09 лютого 2024 09:47

За два дні 200 абонентів: на Кіровоградщині боржникам відключають електрику

Тишківка. 9 лютого. "Громада". За два дні 200 жителям Кіровоградської області які заборгували за послугу електропостачання, відключили електроенергію. Найбільший борг споживача електропостачальній компанії – 160 тисяч гривень.

Інформує "Громада", посилаючись на Суспільне Кропивницький

Ця інформація від заступника директора енергопостачальної компанії у Кіровоградській області Олега Соловйова. Господарі одного з приватних будинків у Кропивницькому, який відключили від мережі, за десять днів до цього отримали відповідне попередження. Зі слів Олега Соловйова, винні вони 19,5 тисяч гривень, не платили понад рік.

Наша компанія надсилає попередження поштою. Можна чи розрахуватися, чи звернутися до представництв нашої компанії, центрів обслуговування споживачів та укласти договір реструктуризації заборгованості".

У будинку ніхто не відчинив. Щоб від’єднати будинок від електроенергії, працівникам обленерго не потрібен доступ до нього — з'єднання розташоване на опорі. В області – 430 побутових споживачів. Заборгованість мають майже 135 тисяч з них у розмірі 109,5 мільйонів гривень. Найбільший борг споживача – 160 тисяч гривень. За неоплачену послугу знеструмлювати помешкання почали в лютому. Від початку повномасштабного російського вторгнення обленерго не мало права відключати електрику боржникам. Наприкінці грудня 2023 року уряд скасував мораторій. Головна умова підключення електроенергії – сплата боргу.

Ще слід оплатити послуги оператора системи розподілу – відключення та підключення. А потім наша компанія надає відповідну заявку оператору системи розподілу, що проблеми всі закриті, необхідно під'єднати даного споживача, " - пояснив Олег Соловйов.

Переглянуто 103 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол