USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 12 лютого 2024 22:17

Позов Фаріон до Львівської політехніки: суд виніс рішення

Тишківка. 12 лютого. «Громада». Галицький районний суд міста Львова відмовив у задоволенні позову колишній народній депутатці Ірини Фаріон до Національного університету "Львівська політехніка" про поновлення її на посаді професорки кафедри української мови. Відповідне рішення суд ухвалив 7 лютого. Про це повідомив «Zaxid.net», «Громада».

Фаріон звернулася з позовом до університету щодо визнання протиправним і скасування наказів ректора про звільнення її з посади професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук та поновлення її на роботі.
У позові йшлося про скасування двох наказів ректора - від 15 листопада (коли вона була на лікарняному) та від 28 листопада (яким було внесено зміни щодо дати звільнення та вказано нову дату - з 23 листопада).
Також Ірина Фаріон вимагала стягнути з Львівської політехніки середній заробіток за весь період вимушеного прогулу і компенсувати їй всі судові витрати.
12 грудня суд відкрив провадження у справі і вирішив розглядати її за правилами спрощеного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Під час розгляду справи суддя Віталій Стрельбицький встановив, що накази ректора Львівської політехніки Юрія Бобало про звільнення Ірини Фаріон відповідають законодавству.

"Зокрема, такі накази видано уповноваженою особою, вони прийняті на підставі чинних положень законодавства за встановленою процедурою. Підстава звільнення позивача наведена у відповідних наказах, передбачена нормами чинного законодавства", - йдеться у рішенні суду.

Також суд погодився із тим, що підставою для звільнення Фаріон було вчинення нею "аморального проступку".
У результаті суд відмовив Фаріон у позові. На це рішення ще може бути подана апеляція.

Переглянуто 82 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол