USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 28 грудня 2023 08:10

В Україні йде серійне виробництво аналога "Шахеда": що про нього відомо?

Тишківка. 28 грудня. "Громада". Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив про серійне виробництво в Україні аналогів дронів-камікадзе "Шахед-131" і "Шахед-136".

Інформує "Громада", посилаючись на ukrayina.pl

Україна із серпня 2023 року серійно випускає далекобійний дрон-камікадзе, який схожий на "Шахед". Про це під час брифінгу 27 грудня розповів міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін.

Виробництво дронів в Україні: що відомо?
Олександр Камишін повідомив, що Україна працює над серійним виробництвом аналогів дронів-камікадзе "Шахед-131" і "Шахед-136".

Коли ми говоримо про те, що називається український "Шахед". У нас є понад п'ять аналогів "Шахед-131", які виробляються серійно. І є один вид, який аналог "Шахед-136". У цьому плані можна вибрати будь-яку з позицій, усе це серійне виробництво", - сказав Камишін

Також Камишін анонсував нову версію дрона українського виробництва, який літає на відстань 1 100 кілометрів, але не навів деталей.

Бо, наприклад, той виріб, який працював раніше на 1 100 кілометрів, скоро буде нова версія, ви про неї почуєте з часом, за результатами застосування. Там, де Shahed-131, аналогічно кожна компанія, кожен вибір покращується і спроможності ростуть", – додав очільник Мінстратегпрому.

Авіазавод "Антонов" вироблятиме дрони
Раніше інформаційне агентство Reuters писало, що на Державному підприємстві "Антонов" виготовлятимуть безпілотники. Авіазавод переорієнтується на виробництво дронів на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це писало Reuters з посиланням на презентацію Укроборонпрому для офіційних осіб у Вашингтоні в червні 2023 року. У минулому "Антонов", що входить до складу Укроборонпрому, розробляв і будував безпілотники - з його конвеєра вийшла модель "Горлиця". Але основним напрямком його діяльності все ж були вантажні літаки, однак новий центр безпілотників тепер зможе задовольнити військові потреби України. Як писало Reuters, Україна хоче більше інвестувати в ремонт і будівництво літаків, а отже, за словами Камишина, такі гіганти, як "Антонов" та інші, ймовірно, "тільки зростатимуть".

Такий крок "Антонова" відповідає меті України стати світовим центром виробництва безпілотників, чому сприяють інвестиції в цей сектор, який різко зріс з початку 2022 року", - писали журналісти.

Україна із серпня 2023 року серійно випускає далекобійний дрон-камікадзе, який схожий на "Шахед". Про це під час брифінгу 27 грудня розповів міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін, передає кореспондент Радіо Свобода.
Переглянуто 155 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол