USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 30 грудня 2023 07:47

СВІТЛО ТА ГАЗ: ЧИ ЗРОСТУТЬ ТАРИФИ З 1 СІЧНЯ

Тишківка. 30 грудня. "Громада". Деякі тарифи не можуть підвищити до кінця воєнного стану.

Інформує "Громада", посилаючись на zn.ua

Попри війну, яку розпочала Росія, українці мають своєчасно платити за комунальні послуги. В тому числі за світло та газ. 
Чи зросте тариф на газ з 1 січня 2024 року
У січні наступного року тариф на газ від газопостачальної компанії «Нафтогаз», послугами якої користується більшість українців, буде на рівні 7,96 грн за один кубічний метр. Така ціна діятиме щонайменше до кінця поточного опалювального сезону. Інші газопостачальні компанії пропонують ресурс за ціною від 7,7 до 9,99 грн за кубометр. Також уряд продовжив дію зниженої вартості на газ для підприємств, що здійснюють опалення й подачу гарячої води. Водночас українці можуть платити більше. Таке можливо у разі наявності помилок у комунальних квитанціях. Щоб цього уникнути, потрібно своєчасно подавати показання лічильника з 28-го до 5-го числа щомісяця. При цьому навіть якщо споживач не використовує газ, проте не відключає його, потрібно щомісяця передавати актуальні дані з лічильника.
Чи зросте тариф на світло з 1 січня
Тариф на електричну енергію із січня наступного року становитиме 2,64 грн за кВт/год. Хоч регулятор обмірковує збільшення вартості електрики на 15%, однак конкретних рішень щодо нових цін немає. Тобто українці надалі платитимуть за світло за чинною ціною. Споживачі помилково вважають, що при встановленні двозонного лічильника такий прилад буде автоматично передавати показники за спожиту електроенергію. Нагадаємо, які лічильники це можуть робити самостійно, а коли треба фіксувати та передавати показники їх власникам.

Переглянуто 161 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол