USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Середа, 15 вересня 2021 09:18

У Тишківській ОТГ планують збудувати парк

Тишківка. 15 вересня. "Громада". На Кіровоградщині реалізовуватимуть проєкт, ініційований Президентом України, який передбачає облаштування парків та скверів в кожній, без виключення, об’єднаній територіальній громаді області. Серед найактивніших виявилася й наша ОТГ. Про це повідомляє "Громада" з посиланням на пресслужбу ОДА.

За видами робіт передбачається реконструкція існуючих парків у 37-ми ОТГ, будівництво нових парків у 12-ти ОТГ.
8 з поданих проєктів мають виготовлену проектно-кошторисну документацію вартістю 103,718 млн.грн. 16 громад мають сформовану земельну ділянку із окремим кадастровим номером, на якій передбачається облаштування парку або скверу.
За словами директора департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу В’ячеслава Дубровського, серед усіх ТГ Кіровоградщини активно долучилися до участі у проєкті, виявили готовність розвивати даний напрямок та вже передбачають співфінансування в місцевих бюджетах такі території: Гайворонська, Ганнівська, Гурівська, Знам'янська, Катеринівська, Кропивницька, Олександрівська, Олександрійська, Онуфріївська, Тишківська, Суботцівська громади.
У комплексі із підготовкою до реалізації проєкту парку дозвілля Гайворонська, Гурівська та Знам'янська громади планують розвивати туристично-рекреаційний потенціал.
Окремо відзначимо, що зі слів першого заступника голови сільської ради Михайла Стадніка, мова йде про територію, що поруч зі стадіоном опорного закладу "Тишківський ліцей" (колишній парк "першої" школи). На даний момент, коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації сільська рада не виділяла. Ймовірно, дана пропозиція лунатиме на найближчій черговій сесії сільради. Також дана ділянка не має окремого кадастрового номера.

 

Переглянуто 563 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому