USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 31 серпня 2021 17:59

Синоптики дали прогноз погоди в Україні на осінь

Тишківка. 31 серпня. "Громада". Іноземні метеорологи озвучили прогноз погоди в Україні на осінь. За даними світових синоптиків, восени у центральній Європі, зокрема й Україні очікується дуже сухий жовтень, інформує "Громада". 

Без опадів може також пройти кінець вересня та початок листопада. Така погода в Україні восени може спостерігатися через Азорський антициклон, який може втримувати свої позиції тривалий час.

Також на українців восени чекають ранні заморозки. Періоди дуже теплої погоди можуть бути ще у вересні.

Згідно з прогнозами, теплом також потішить листопад. У цьому місяці температура може перевищити багаторічні показники норми.

Довгостроковий прогноз погоди на осінь випустив метереологічний центр, що розташований у британському міст Редінг. Щороку цим займаються також світові метеорологічні центри з США та Франції

Такий прогноз не дає інформацію на кожен день, а лише виділяє основні погодні тенденції, які переважатимуть на певній території.

Якою буде погода в Україні зимою
За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, цього року зима буде сніжною та холодною. Грудень буде морозним – крижані дощі очікуються у першій декаді.

На початку січня буде тепліше, а на старий Новий рік може випасти сніг. У лютому погода в Україні буде характерною для цього місяця – сильні морози Горбань передбачає у другій половині.

Переглянуто 354 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому