USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Субота, 24 квітня 2021 20:18

Перед Пасхою у Тишківській громаді відбулися толоки на кладовищах

Тишківка. 24 квітня. “Громада”. Протягом декількох тижнів на території Тишківської громади відбувалося прибирання території кладовищ, напередодні Великодня, інформує “Громада”.

“Мені дуже приємно, що, перед найбільшим християнським святом — Великоднем, величезна кількість жителів нашої громади проявили небайдужість та прийшли навести лад на території двох кладовищ у Тишківці, та ще одного в Гаївці. Відзначу, громадську активність, без якої і не було би такого ажіотажу. Перш за все — тишківчанка Інна Кирилішина, яка першою організувала прибирання на території “калініського” цвинтаря”, - заявив настоятель храму.

Також отець Іван відзначив усіх посадових осіб та підприємців, які надали матеріальну та технічну допомогу.


“Хочу подякувати ДП “Тишківське лісництво” на чолі з Русланом Генсіцьким, компаніям “Згода”, “Агротех” та “Неофіти”, родинам УсенківШтукіних, Орєхових та Голованів, які надали всю необхідну техніку, для якомога якіснішого та швидшого прибирання територій. Ну й, звичайно, я дякую кожній людині, яка проявила свою небайдужість та знайшла вільний час, аби прийти та допомогти зробити місця, де спочивають рідні, близькі, друзі та знайомі, чистішими”, - підсумував отець Іван. 

Наостанок, церковний службовець зазначив, що на території кладовищ вириті спеціальні ями для сміття, а тому прохання до відвідувачів кладовищ викидати непотріб у спеціально відведені місця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглянуто 1162 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(5 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол