USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 09 серпня 2021 17:25

Керівництво Новоукраїнської РДА ознайомилося із підготовкою закладів освіти Тишківської ОТГ до навчального року

Тишківка. 9 серпня. «Громада». Минулого тижня, в рамках робочої поїздки голови райдержадміністрації Віталія Пастушенка, Тишківську ТГ відвідали керівниця апарату райдержадміністрації Тетяна Тарасенко та начальниця відділу освіти, культури, охорони здоров»я, молоді та спорту Олена Матвієнко. Представники РДА ознайомилися з підготовкою закладів освіти до нового навчального року. Про всі деталі Тетяна Борисівна розповіла в інтерв’ю «Громаді».

«Понад 35 років пройшло, коли я працювала у другій, а потім - в першій школі, вчителем історії. Спогади про село і роботу залишилися чудові. Цікаво було побачити як змінилися навчальні заклади з тих часів», - відзначила Тарасенко.

Зі слів посадовиці, під час візиту до села, вони встигли відвідати всі навчальні заклади Тишківки.

«Звичайно, були вражені тим, що для підтримки навчальних закладів дуже багато коштів виділяють спонсори, місцеві сільгоспвиробники, підприємці. Це дуже позитивно, на мою думку. Не кожна громада, не кожний освітній заклад може таким похвалитися. Взагалі, керівництво закладів дошкільної та загальної освіти, відділ освіти та громада роблять усе, щоб дітям було комфортно навчатися і відпочивати. Наприклад, харчування учнів коштом місцевого бюджету, що рідко зустрінеш на інших територіях. У планах опорного закладу будівництво нового харчоблоку», - додала посадовиця.

Зі слів Тарасенко, як у громади, так і в опорного закладу є великі перспективи. Вона також відзначила, позитив щодо розміщення в опорному закладі корпусу Тишківської філії «Українського аграрного ліцею».

«Директорки обох шкіл ( директора опорного закладу Людмила Гармаш та  завідувачка Тишківською філією Нінель Зазимко – ред.) – досвідчені, дуже активні керівники. Разом з відділом освіти (начальниця відділу освіти Оксана Поліщук - ред.) прагнуть створити максимум умов для учителів та дітей. До речі, працюючи у першій школі, навчала Нінель. Звичайно, ми не побачили освітнього процесу, оскільки триває підготовчий процес до навчального року, який організовано на високому рівні. Проведено поточні ремонти в школах і садочках. Видно спільну роботу громади, колективів установ, громадськості, батьків та, звичайно, спонсорів. Я впевнена, що ваша громада й надалі буде розвиватися », - підсумувала Тетяна Борисівна.

Переглянуто 569 разiв
Категорія: Суспільство
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому