USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 03 березня 2023 15:28

Зустріч із митцем у Тишківському Палаці культури

Тишківка. 3 березня. "Громада". Мандруючи рідними стежками своєї Батьківщини, сьогодні до нашого Палацу культури завітала творча людина, відомий на всю Кіровоградщину та за її межами, видатний фотограф, поет, радіолюбитель Анатолій Якович Ірха.

Інформує "Громада", посилаючись на Тишківський Палац культури

Творча зустріч відбулася в дружній атмосфері чаювання із працівниками та відвідувачами закладу, де Анатолій Якович поринув у свої цікаві спогади дитинства та юності у рідній Тишківці. Улюбленою справою всього його життя стало фото. У своїх надбаннях Анатолій Якович має близько 42 000 фото, а негативів, то й не злічити! Ми й зараз милуємося в інтернет-просторі казковими світлинами природи, де оком майстра помічена її неймовірна краса. Також із цікавістю читаємо його поетичні твори, де висвітлюється чисте кохання, справжня дружба, любов до рідного краю. Анатолій Якович завітав до нас з цінним подарунком: це добірка книг наших українських класиків, за що дуже дякуємо!

Дякуємо, Анатолію Яковичу, за теплу зустріч та подарунок для нашої бібліотеки, чекаємо на Вас у гості в мирному майбутньому, яке обов‘язково настане! - підсумувала директорка Палацу культури Алла Тарануха.

Переглянуто 438 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол