USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Четвер, 02 березня 2023 15:00

Студентка педуніверситету Альона Швець пройшла педагогічну практику на базі ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

Тишківка. 2 березня. "Громада". З 6 лютого по 3 березня 2023 року в ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" проходила переддипломну практику студентка І курсу факультету педагогіки, психології та мистецтв спеціальності 013 Початкова освіта Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Швець Альона Олександрівна.

Інформує "Громада", посилаючись на ОЗ "ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"

По завершенню практики, яку студентка проходила у 3 класі, на засіданні педагогічної ради постановили:
1. Вважати зразковими підсумки проходження переддипломної педагогічної практики студентки Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Швець Альони Олександрівни, яка проходила практику з 06 лютого по 03 березня 2023 року в 3 класі опорного закладу «Тишківський ліцей»;
2. Рекомендувати оцінити педагогічну практику студентки Швець Альони Олександрівни на «відмінно».
Як повідомляється на сторінці Факультету педагогіки, психології та мистецтв ЦДУ ім. В.Винниченка, майбутня педагогиня також провела профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу. Швець Альона відзначає, що учні були задоволені заходом. Після ознайомлення з презентацією ЦДУ ім. В. Винниченка проявили шалену активність та полетіла купа запитань. Детально розглянули сайт вищого навчального закладу, зокрема вкладку "Абітурієнту", де можна ознайомитися з особливостями вступної кампанії. Одинадцятикласники з усмішкою переглядали відео TikTok зі студентського життя факультету педагогіки, психології та мистецтв. Ну і куди ж без фінансових питань? Обговорили нарахування стипендій та важливість успішності в навчанні. Переглянули відеофрагменти студентського життя, яке так швидко летить. Чимало учнів цікавилися про кількість осіб, які проживають в кімнаті гуртожитку, а також вартість проживання. Класний керівник 11 класу приєдналася до обговорень, ділилася спогадами навчання на філологічному факультеті. Швець Альона зауважує:

Більшість випускників ще не визначилися з майбутньою професією, але я впевнена, що стіни нашого університету поповняться новими студентами із жагою до навчання".

Переглянуто 536 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол