USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

П'ятниця, 14 жовтня 2022 20:46

У Кропивницькому «декомунізувався» радянський пам’ятник

Тишківка. 14 вересня. «Громада». У Кропивницькому, у сквері Слави, вранці виявили радянський пам’ятник, повалений на землю. Комунальники прибирають монумент.

Про це повідомляє  видання «Гречка», передає «Громада».

«Зранку 14 жовтня у сквері Слави виявили, що пам’ятник лежить на землі. Наразі на місці працюють комунальні служби, прибираючи монумент», - повідомляє видання.

 

За їхньою інформацією, йдеться про монумент, присвячений учасникам громадянської та Другої світової воєн (з неправильно вказаними датами), та з символікою тоталітарного режиму – серп і молот.

«Цей пам’ятник неодноразово вже закликали декомунізувати. У серпні 2020 року у місцевому бюджеті планували виділити на його демонтаж 1 мільйон 266 тисяч гривень. Проте кошти так і не заклали через складну бюджетну ситуацію, пов'язану з пандемією коронавірусу», - зазначає місцеве видання.


Тут додають, що торік місцеві активісти намагалися декомунізувати пам’ятник за власний кошт, наголошуючи, що він є радянською символікою та в аварійному стані. Тоді місцева влада пообіцяла прибрати з пам’ятника радянські символи.
Монумент офіційно не має балансоутримувача.

Переглянуто 342 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол