USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 31 серпня 2021 18:25

У громаді відбулася освітня конференція

Тишківка. 31 серпня. «Громада». Вчора, 30 серпня, у приміщенні Тишківського Палацу Культури пройшла щорічна серпнева конференції освітян Тишківської ОТГ, інформує «Громада».

Метою традиційних напередодні початку нового навчального року зборів стало підведення підсумків року минулого і окреслення перспектив та завдань на новий.
Відзначимо, що на конференцію запрошувалися педагогічні колективи закладів освіти Тишківської ТГ, начальник відділу освіти , молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради, староста, голова громади та заступник.
Після спільного виконання гімну України, перед присутніми з вітальним словом виступив голова Тишківської сільської ради Іван Завалко, який побажав педагогам натхнення та успіхів у новому навчальному році.
Далі начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради Поліщук Оксана представила присутнім фінансовий звіт, який ви зможете побачити на нашому сайті в наступних матеріалах.
Після цього слово для виступу надали головному спеціалісту відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради Вікторії Миндрул та директорці опорного закладу «ТИШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» Людмилі Гармаш, які побажали успіхів у новому навчальному році та подякували усім за співпрацю.
Додамо, що між виступами гостей присутніх вітали учасники художньої самодіяльності Тишківського Палацу культури.

 

 

Переглянуто 490 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(1 Голос)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому