USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Понеділок, 30 серпня 2021 14:33

День пам'яті захисників України: Поліщук прозвітувала перед виконкомом

Тишківка. 30 серпня. «Громада». Начальниця відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму виконавчого комітету Тишківської сільської ради Оксана Поліщук прозвітувала про заходи до Дня пам’яті захисників України, які відбувалися на території Тишківської громади, інформує «Громада».

«Відмітимо те, що 28 серпня 2021 року проведено покладання квітів до могили Олександра Азарова – воїна, загиблого, захищаючи кордон України, її незалежність та територіальну цілісність, в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей. Пам’ять воїна вшановано хвилиною мовчання», - заявила Поліщук.

До дня пам’яті захисників України, 29 серпня 2021 року, приспущено Державний Прапор України на адміністративній будівлі Тишківської сільської ради.
29 серпня 2021 року о 10.00 годині оголошено хвилину мовчання та вшанування пам’яті за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
У закладах культури, бібліотечних закладах проведено заходи національно-патріотичного спрямування, виставки, перегляд фільмів.
Запропоновано настоятелю Храму Релігійної громади Православної Церкви України Київського патріархату, Киритів І.Ю., провести панахиду за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Заслухавши інформацію щодо відзначення Дня пам’яті захисників України, виконавчий комітет вирішив:
1. Роботу по виконанню заходів щодо відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України вважати задовільною.
2. На розгляд сесії сільської ради винести питання про можливість встановлення зменшеної копії Державного Прапора України на могилі загиблого захисника України Олександра Азарова.
3. Провести зустріч з членами сім’ї загиблого Олександра Азарова, з метою виявлення проблемних питань, їх соціального забезпечення та вжиття заходів для їх вирішення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на І заступника сільського голови Михайла Стадніка.

Переглянуто 175 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(0 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Інтернет-магазин жіночого одягу для сну
Футбол
Сучасна бізнес література

Суші Джан в Кропивницькому