USD -

28.05 /

27.65

EUR -

33.35 /

32.75

Вівторок, 12 березня 2024 21:26

У Добровеличківці відкрито поліцейську станцію

Тишківка. 12 березня. «Громада». Сьогодні, 12 березня, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в смт Добровеличківка відбулося відкриття поліцейської станції за участі начальника поліції області Романа Козьякова, голови громади Володимира Осієвського, керівництва районного відділу поліції, представників органів місцевого самоврядування.

Про це у Facebook повідомила пресслужба селищної ради, передає «Громада».
З 2022 року поліцейським офіцером громади призначено тишківчанина Олексія Жулая, який обслуговує територію Добровеличківської громади.

«Керівник поліції області Роман Козьяков подякував керівнику громади за співпрацю та підтримку у реалізації даного проєкту та наголосив на його важливості задля формування безпекового середовища. Також додав, що вказані заходи спрямовані на розбудову сучасної та прозорої правоохоронної системи як на місцевому рівні, так і в країні загалом», - йдеться в матеріалі.


Додамо, що селищний голова Володимир Осієвський зазначив, що проєкт «Поліцейський офіцер громади», який вже реалізується на території громади протягом двох років, сприяє більш тісній співпраці правоохоронних органів із жителями громади та дає змогу краще орієнтувався на їхні потреби, забезпечує порядок у межах територіальної громади. А також висловив сподівання на продовження співпраці з Головний управлінням Національної поліції в області та проведення спільних заходів у майбутньому.
Зазначимо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» був ініційований керівництвом Національної поліції у 2018 році та підтриманий Кабінетом міністрів, Міністерством внутрішніх справ та міжнародними донорами. Проєкт офіційно стартував ще у 2019 року. Головним завданням поліцейського офіцера громади є забезпечення порядку і запобігання правопорушенням і злочинам у межах своєї територіальної громади.

 

Переглянуто 546 разiв
Категорія: Культура і освіта
Оцініть матеріал
(2 Голосів)
  1. Новини
  2. Популярно
Збережемо Українців!
Футбол